Adobe Experience Design CC 1.0

Strona główna Mac Programowanie Tworzenie stron i aplikacji internetowych
Pobierz program

Adobe Experience Design CC to eksperymentalny projekt firmy Adobe, przeznaczony do projektowania i prototypowania stron i aplikacji mobilnych. W programie znajdują się wszystkie narzędzia niezbędne do opracowania interfejsu i zachowania aplikacji mobilnej lub webowej.

Program powstał od podstaw z myślą o szybkim i wygodnym projektowaniu aplikacji. Można w nim szybko przechodzić między widokiem projektu wizualnego i prototypu aplikacji, by przetestować pomysły. Wiele zadań, jak tworzenie siatek, zostało zautomatyzowanych. Zmiany są wprowadzane w czasie rzeczywistym. Ponadto można tworzyć szkielety i błyskawicznie udostępniać projekty innym członkom zespołu.

Narzędzia w Adobe Experience Design CC pozwalają rysować, a także na wiele sposobów wykorzystywać i modyfikować dostarczone elmenty przy tworzeniu interaktywnych prototypów. Program pozwala dokładnie przetestować, jak będą zachowywały się elementy interfejsu, sprawdzić animacje i różne sposoby interakcji. Zasoby można od razu przygotować do produkcyjnego wykorzystania a gotowej aplikacji.

By pobrać program trzeba zalogować się z użyciem Adobe ID lub założyć nowe konto.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Photoshop 2017 – duży numer i małe zmiany, ale warto obserwować Projekt Felix

86
02.11.2016  •  Anna Rymsza

Abonament Creative Cloud zapewnia użytkownikom regularne, niewielkie aktualizacje, ale czasami przychodzi moment, gdy do rąk fotografów i projektantów trafia coś wielkiego. Photoshop 2017 taki nie jest i choć numer zobowiązuje, aktualizacja nie przynosi więcej nowości niż zwykle w samym Photoshopie. Warto jednak przyjrzeć się innym programom, nad którymi pracuje Adobe. Project Felix Nowości przedstawiać wypada zaczynając nie od Photoshopa 2017, ale od projektu Felix – nowego członka rodziny Creative Cloud. Program ten jest kierowany przede wszystkim do tworzących grafiki reklamowe i…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNagranie kochane przez miliony. Włączają je w jednym celu