Adobe Fuse CC Preview 2015.1

Strona główna Mac Grafika Modelowanie 3D
Pobierz program

Zacznijmy od programu Fuse CC to bardzo intuicyjny program do tworzenia modeli humanoidalnych postaci, zarówno realistycznych, jak i bardziej komiksowych. Program ten ma wyjść naprzeciw grafikom i animatorom, którzy nie szkolili się w modelowaniu 3D lub dopiero zaczynają.

W programie możemy złożyć ciało z różnych elementów (mamy kolekcję głów, kończyn i korpusów dla obojga płci), precyzyjnie je formując. Z biblioteki możemy następnie wybrać ubrania, dostosować ich materiał i kolor.

Na koniec pozostaje wyeksportować gotową postać i umieścić w bibliotece Creative Cloud, albo w usłudze Mixamo, gdzie zostanie przygotowana do animacji. Co ważne, cały proces nie wymaga szczegółowej wiedzy na temat modelowania 3D, renderowania czy budowania kości dla modeli.

Program na razie dostępny jest w wersji podglądowej, która nic nie kosztuje – by go pobrać, wystarczy zalogować się na swoje konto Adobe ID i odpowiedzieć na kilka pytań. Gdy produkt zostanie ukończony, zapewne będzie częścią abonamentu Creative Cloud.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Adobe zapowiada koniec Flasha i początek łatwego modelowania 3D

40
01.12.2015  •  Anna Rymsza

Do abonentów usługi Creative Cloud firmy Adobe dotarła kolejna aktualizacja. Co ciekawe, tym razem dostaliśmy także nowy program do modelowania postaci i zapowiedź ciekawej przyszłości. Zacznijmy od programu Fuse CC, którego darmową wersję podglądową znajdziecie w naszym katalogu dla Windowsa i Maców. Program ten ma wyjść naprzeciw grafikom i animatorom, którzy mają do czynienia z humanoidalnymi postaciami. W programie możemy złożyć ciało z różnych elementów (mamy kolekcję głów, kończyn i innych części ciała dla obojga płci), precyzyjnie je formując z pomocą pędzla lub zestawu parametrów.…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNetflix mówi, że ma czyste ręce. Nie zbieramy o was danych