Adobe Fuse CC Adobe Fuse CC Preview 2015.1

Strona główna Mac Grafika Modelowanie 3D
Pobierz program

Zacznijmy od programu Fuse CC to bardzo intuicyjny program do tworzenia modeli humanoidalnych postaci, zarówno realistycznych, jak i bardziej komiksowych. Program ten ma wyjść naprzeciw grafikom i animatorom, którzy nie szkolili się w modelowaniu 3D lub dopiero zaczynają.

W programie możemy złożyć ciało z różnych elementów (mamy kolekcję głów, kończyn i korpusów dla obojga płci), precyzyjnie je formując. Z biblioteki możemy następnie wybrać ubrania, dostosować ich materiał i kolor.

Na koniec pozostaje wyeksportować gotową postać i umieścić w bibliotece Creative Cloud, albo w usłudze Mixamo, gdzie zostanie przygotowana do animacji. Co ważne, cały proces nie wymaga szczegółowej wiedzy na temat modelowania 3D, renderowania czy budowania kości dla modeli.

Program na razie dostępny jest w wersji podglądowej, która nic nie kosztuje – by go pobrać, wystarczy zalogować się na swoje konto Adobe ID i odpowiedzieć na kilka pytań. Gdy produkt zostanie ukończony, zapewne będzie częścią abonamentu Creative Cloud.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!