r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Adobe Fuse CC Preview 2015.1

Strona główna Mac Grafika Modelowanie 3D
Pobierz program wersja rozwojowa (Mac)

Zacznijmy od programu Fuse CC to bardzo intuicyjny program do tworzenia modeli humanoidalnych postaci, zarówno realistycznych, jak i bardziej komiksowych. Program ten ma wyjść naprzeciw grafikom i animatorom, którzy nie szkolili się w modelowaniu 3D lub dopiero zaczynają.

Galeria programu

W programie możemy złożyć ciało z różnych elementów (mamy kolekcję głów, kończyn i korpusów dla obojga płci), precyzyjnie je formując. Z biblioteki możemy następnie wybrać ubrania, dostosować ich materiał i kolor.

Na koniec pozostaje wyeksportować gotową postać i umieścić w bibliotece Creative Cloud, albo w usłudze Mixamo, gdzie zostanie przygotowana do animacji. Co ważne, cały proces nie wymaga szczegółowej wiedzy na temat modelowania 3D, renderowania czy budowania kości dla modeli.

Program na razie dostępny jest w wersji podglądowej, która nic nie kosztuje – by go pobrać, wystarczy zalogować się na swoje konto Adobe ID i odpowiedzieć na kilka pytań. Gdy produkt zostanie ukończony, zapewne będzie częścią abonamentu Creative Cloud.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Adobe zapowiada koniec Flasha i początek łatwego modelowania 3D

40
OPROGRAMOWANIE 01.12.2015 | Anna Rymsza (Xyrcon)

Do abonentów usługi Creative Cloud firmy Adobe dotarła kolejna aktualizacja. Co ciekawe, tym razem dostaliśmy także nowy program do modelowania postaci i zapowiedź ciekawej przyszłości. Zacznijmy od programu Fuse CC, którego darmową wersję podglądową znajdziecie w naszym katalogu dla Windowsa i Maców. Program ten ma wyjść naprzeciw grafikom i animatorom, którzy mają do czynienia z humanoidalnymi postaciami. W programie możemy złożyć ciało z różnych elementów (mamy kolekcję głów, kończyn i innych części ciała dla obojga płci), precyzyjnie je formując z pomocą pędzla lub zestawu parametrów.…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.