Adobe InDesign CC Adobe InDesign CC 2020 16.0.1

Strona główna Mac Grafika Skład publikacji DTP
Pobierz program

InDesign to jeden z lepszych programów do projektowania stron internetowych i definiowania układów dokumentów cyfrowych i do wydruku. Można w nim tworzyć dokumenty, szablony stron i interfejsów, a także przygotować do publikacji niemal dowolne materiały – ulotki, książki, aplikacje, interaktywne dokumenty i wiele innych.

InDesign jest programem dość prostym. Nie znajdziemy tu możliwości rysowania ani edycji zdjęć, a jedynie prosty korektor zawartości. Można za to korzystać z zaawansowanych i precyzyjnych miarek, odstępów, ramek, przekształceń, wtapiania i tym podobnych. Nie zabrakło bogatych narzędzi typograficznych, które pomogą złożyć zarówno powieści, publikacje naukowe z ilustracjami, jak i proste hasła na ulotki.

InDesign ma wbudowane szablony dla ekranów różnego typu i przystosowane do różnych typów publikacji przestrzenie robocze. Materiały przygotowane w InDesign można od razu opublikować z poziomu programu dzięki funkcji Publish Online.

Ogromną zaletą InDesign CC jest połączenie z innymi usługami Adobe, w tym możliwość kupowania grafik z Adobe Stock i pobierania własnych prac z dysku Creative Cloud. Dzięki temu w projektach można skorzystać ze zdjęć, deseni stworzonych w aplikacji Adobe Capture i innych materiałów.

InDesign można testować przez tydzień. By go pobrać, trzeba mieć konto Adobe ID.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!