r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Adobe zdradza szczegóły dotyczące Flasha na komórki

Strona główna Aktualności

Firma Adobe podała dziś do wiadomości nowe informacje na temat wersji Flash przeznaczonej na telefony komórkowe. Testy mają rozpocząć się jeszcze w tym roku.

Prezentacja pomysłów na nową wersję Flasha odbyła się na zorganizowanej przez Adobe konferencji dla analityków. Jak informuje ReadWriteWeb, Ted Patrick - jeden z menedżerów firmy - zaznaczył, że Flash dla komórek musi posiadać przede wszystkim dobry interfejs programowania aplikacji, między innymi jeśli chodzi o GPS.

Jeden z uczestników konferencji, James Governor, w rozmowie z ReadWriteWeb przyznał, że najciekawszy moment dla programistów zacznie się, gdy aplikacja do programowania Flasha ( Flex Builder), stanie się kompatybilna z możliwościami współczesnych telefonów. Chodzi przede wszystkim o funkcje takie jak akcelerometr czy technologia multi-touch.

Zgodnie z doniesieniami Adobe Flash powinno pojawić się na telefonach komórkowych jeszcze pod koniec tego roku. Do prezentacji rozwiązania podczas konferencji zastosowano tylko system operacyjny Android. Nie wiadomo jak wyglądają prace nad wersjami na inne systemy.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.