Alien Arena 2011 7.60

Strona główna Windows Gry Akcja i strzelanki
Pobierz progra​m
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Alien Arena 2011 to najnowsza edycja znanej, posiadającej miliony fanów na całym świecie, darmowej gry FPS. To bez wątpienia jeden z najlepiej rozpoznawanych tytułów w świecie darmowych FPSów.

Począwszy od 2004 roku, kiedy gra została upubliczniona po raz pierwszy i to w wersji beta, pozycja przeszła przez szereg modyfikacji i usprawnień. Tegoroczna odsłona to nie tylko usprawniona rozgrywka prezentująca się lepiej pod względem graficznym, ale również ulepszony silnik programu, co przekłada się na jeszcze płynniejszą i przyjemniejszą zabawę.

Twórcy w dalszym ciągu starają się odchodzić od dawnego, lekko komicznego charakteru produkcji idąc w stronę czegoś mroczniejszego, poważniejszego, nawiązującego bardziej do współczesnych shooterów chociaż nadal utrzymanego w atmosferze połączonego retro science-fiction rodem z Quake-a z futurystycznym środowiskiem Unreal Tournament.

Gra choć z założenia przeznaczona głównie do rozgrywki grupowej wyposażona została również w tryb singleplayer. Nie zabrakło również pozostałych form rozrywki takich jak Deathmatch, Team Core Assault, All Out Assault, Capture the Flag, Duel czy Cattle Prod.

Zasady rozgrywki również pozostały bez zmian. To nadal nastawiona na multiplayer strzelanka z perspektywy pierwszej osoby. Korzystając z dostępnego arsenału broni, bez względu na to w którym trybie gry się znajdziemy, staramy się jak najskuteczniej zadać rany przeciwnikowi dbając jednocześnie o utrzymanie możliwie wysokiego własnego wskaźnika życia i energii.

Każdy, kto w przeszłości miał styczność z tytułami pokroju Quake czy Unreal Tournament, z pewnością poczuje się tutaj jak w domu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!