reklama

All My Movies 7.2 — proste katalogowanie filmów na Windows 8

Strona główna Aktualności

O autorze

Dzisiaj udostępniono kolejną wersję niezwykle prostego w obsłudze programu przeznaczonego do katalogowania filmów — All My Movies 7.2. Program wyróżnia się przyjaznym interfejsem użytkownika oraz bogatym zestawem funkcji, który można dodatkowo rozszerzać za pomocą wtyczek.

Przy użyciu aplikacji możemy katalogować filmy znajdujące się na dyskach lub nośnikach optycznych — CD, DVD i Blu-ray. All My Movies umożliwia zabezpieczanie utworzonej bazy za pomocą hasła, a także pozwala na automatyczne pobieranie niezbędnych informacji o znalezionym filmie lub serialu z najpopularniejszych serwisów internetowych (Filmweb.pl, IMDB.com, DVDEmpire.com, Amazon.com czy Cinebel.fr). Każdy nowy film możemy również dodać ręcznie, uzupełniając wszystkie najważniejsze informacje samemu. Pola, które mamy do dyspozycji, to m.in. tytuł oryginalny, reżyser, scenarzysta, kraj i rok produkcji, ocena, obsada, opis czy gatunek. Poza tym użytkownik może uzupełnić dane dodając zdjęcia oraz wpisując dodatkowe informacje o konkretnym pliku – czas trwania, rozdzielczość, napisy, ścieżki audio i wideo.

All My Movies 7.2 jest w pełni kompatybilny z systemem Windows 8. W zaktualizowanej wersji programu znajdziemy nowe szablony okładek oraz kart filmów oraz sporo poprawek w tym związanych z nawigacją pomiędzy zdjęciami, pobieraniem okładek z Binga oraz zaawansowanym filtrowaniem danych. Poza tym poprawiono pobieranie danych o filmach z serwisów internetowych.

Najnowszą wersję programu All My Movies 7.2.1404 można pobrać z naszego serwisu w dziale Programy → Multimedia → Katalogowanie zasobów multimedialnych.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić