r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Amazon Music

Strona główna Android Multimedia Streaming muzyki

Amazon Music to aplikacja do obsługi usługi muzycznej Amazon Music Unlimited, dostępnej w Polsce od grudnia 2017, oraz Prime Music.

Amazon Music pozwala nie tylko słuchać odnalezionych utworów i albumów. Znajdziemy tu także nowości, listy najpopularniejszych utworów, sugestie dopasowane do słuchanych wcześniej utworów oraz historię słuchania. Na liście stacji znajdziemy specjalnie dobrane stacje radiowe, w których będą na bieżąco losowane utwory, pasujące do zadanego klucza. Oczywiście użytkownik może kolekcjonować swoje ulubione albumy, utwory i listy w prywatnej bibliotece.

Aplikacja pozwala słuchać online, a także pobierać utwory, playlisty i albumy do słuchania offline. Ponadto pozwala słuchać utworów zapisanych w pamięci urządzenia i zapisanych w chmurze Amazonu po zakupie.

Usługę można testować przez 30 dni za darmo. Opłata za pierwsze 3 miesiące wynosi 99 centów. Następne miesiące będą kosztować niecałe 17 zł.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Amazon Music Unlimited – nowa usługa muzyczna dostępna w Polsce

57
08.12.2017  •  Maciej Olanicki

Amazon właśnie ogłosił rozszerzenie dostępności usługi Amazon Music w w wariancie Unlimited. Na liście europejskich państw, w których można z niej skorzystać znalazła się także Polska. A to sporo zmienia, bo za dostęp do niej trzeba płacić miesięcznie kilka złotych mniej, niż choćby za Spotify. Amazon Music dostępne jest na Windowsa, macOS-a oraz Androida oraz w przeglądarce. W planie indywidualnym, wycenionym według dzisiejszego kursu na 16,79 zł (do 3,99 euro należy jeszcze doliczyć przewalutowanie), można korzystać z usługi na 10 urządzeniach. Dostępne są także abonamenty przeznaczone…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.