r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Ampere v2.17

Strona główna Android Narzędzia Bateria i zarządzanie energią

Ampere to program do śledzenia parametrów ładowania i innych danych związanych z baterią w smartfonie. Aplikacja potrafi wyświetlać bieżący prąd ładowania smartfona, bazując na uśrednianiu wyniku z 50 próbek zebranych w ciągu kilku sekund.

Wykorzystanie aplikacji może się przydać, aby sprawdzić rzeczywisty prąd ładowania na danej ładowarce, bądź przewodzie USB, co w efekcie pozwoli wybrać takie, które zapewniają najlepsze parametry ładowania z naszym smartfonem.

r   e   k   l   a   m   a

W aplikacji znaleźć można wiele przydatnych ustawień, w tym miłe drobiazgi, takie jak możliwość zmiany kolorystyki menu z jasnej na ciemną. Gdy telefon nie jest ładowany, aplikacja prognozuje tempo rozładowywania wyświetlając wynik ujemny.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Oszczędzanie baterii w Androidzie: szybkie ładowanie i dobre praktyki

60
SPRZĘT 19.08.2017 | Oskar Ziomek

Po raz trzeci wracamy do tematu oszczędzania baterii w smartfonach z Androidem, tym razem, aby poruszyć kwestie związane z ładowaniem. Wszystkie dotychczasowe porady dotyczyły bowiem minimalizowania zużycia energii podczas codziennego korzystania z telefonu. Często jednak długi czas pracy na jednym ładowaniu, na którym nam zależy, podyktowany jest faktem, że po rozładowaniu będziemy musieli się liczyć z trwającym swoje etapem ładowania. Ale czy na pewno? W praktyce bowiem dołożona do zestawu z telefonem ładowarka wcale nie musi oznaczać największej efektywności ładowania. Znaczenie mają…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.