Ampere Meter 2.1.3

Strona główna Android Narzędzia Bateria i zarządzanie energią
Pobierz program
lub zeskanuj:

Ampere Meter to niewielka aplikacja do monitorowania parametrów ładowania akumulatora w smartfonie. Program wyświetla między innymi aktualne napięcie oraz prąd, którym ładowane jest ogniwo.

Prócz tego wyświetlane są również inne parametry związane z baterią, w tym na przykład jej temperatura. Kiedy smartfon nie jest podpięty do zasilania, aplikacja prognozuje tempo rozładowywania, wyświetlając wówczas ujemną wartość prądu.

W ustawieniach znaleźć można między innymi możliwość ustawienia powiadomień, gdy bateria osiągnie określony poziom naładowania. Można mieć zastrzeżenia co do jakości tłumaczenia programu; miejscami mamy do czynienia z tekstami w oryginale (języku angielskim), miejscami również tłumaczenia są niepoprawne.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Oszczędzanie baterii w Androidzie: szybkie ładowanie i dobre praktyki

60
19.08.2017  •  Oskar Ziomek

Po raz trzeci wracamy do tematu oszczędzania baterii w smartfonach z Androidem, tym razem, aby poruszyć kwestie związane z ładowaniem. Wszystkie dotychczasowe porady dotyczyły bowiem minimalizowania zużycia energii podczas codziennego korzystania z telefonu. Często jednak długi czas pracy na jednym ładowaniu, na którym nam zależy, podyktowany jest faktem, że po rozładowaniu będziemy musieli się liczyć z trwającym swoje etapem ładowania. Ale czy na pewno? W praktyce bowiem dołożona do zestawu z telefonem ładowarka wcale nie musi oznaczać największej efektywności ładowania. Znaczenie mają…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieDetroit: Become Human będzie najważniejszą premierą maja. Już graliśmy