Android File Transfer 1.0

Strona główna Mac Narzędzia Obsługa urządzeń mobilnych
Pobierz program
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Android File Transfer to podstawowe narzędzie do wymiany plików między Makiem i urządzeniem z Androidem. Program uruchamia się automatycznie po podłączeniu telefonu lub tabletu kablem do Maka i zapewnia jedynie podstawowe narzędzia do zarządzania plikami.

Android File Transfer pozwala przeglądać zawartość urządzenia mobilnego, ale ma do dyspozycji tylko jeden widok i nie jest w stanie pokazać miniatur plików graficznych ani otworzyć plików z pamięci telefonu. Można tu jedynie przeglądać listę plików i katalogów, usuwać pliki, tworzyć nowe katalogi i przenosić pliki do nich.

Kopiowanie plików między Makiem i urządzeniem z Androidem odbywa się z pomocą Findera. Możliwe jest zaznaczanie wielu plików i przeciąganie między oknami wymienionych programów. Nie można niestety przenieść w ten sposób plików do innych programów – można je jedynie zapisać na dysku Maca lub innym podłączonym do niego.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNetflix mówi, że ma czyste ręce. Nie zbieramy o was danych