r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Android Wear - Smartwatch

Strona główna Android Akcesoria Obsługa smartzegarków

Android Wear - Smartwatch to oficjalna aplikacja od firmy Google, która ma pomóc w zarządzaniu zawartością i pracą zegarków oraz opasek z systemem Android.

Przygodę z aplikacją rozpoczynamy od sparowania jej z urządzeniem. W tym celu należy aktywować połączenie Bluetooth. To dzięki aplikacji Android Wear - Smartwatch możliwa jest współpraca pomiędzy programami zainstalowanymi na telefonie oraz tablecie, a tymi w naszym zegarku.

Za pomocą aplikacji możemy także konfigurować niektóre elementy pracy naszych Smartwatchy, oraz zapoznać się z poradami odnośnie konkretnego urządzenia, bądź też zegarkowej wersji Androida. Aplikacja jest dostępna za darmo.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Marshmallow na Android Wear. Zegarek pozwoli rozmawiać przez telefon

8
05.02.2016  •  Łukasz Maślanka

Mamy dobre wiadomości dla posiadaczy smartzegarków z systemem Android Wear. Google rozpoczęło aktualizację oprogramowania do wersji 1.4. Wprowadzi ona obsługę nowych komunikatorów (między innymi WhatsApp i Google Hangouts) za pomocą komend głosowych, a na urządzeniach z wbudowanym głośnikiem pozwoli odczytywać powiadomienia oraz prowadzić rozmowy telefoniczne bezpośrednio przez zegarek. Polaków powinna zaś ucieszyć zapowiedź, że system ma zostać spolszczony. Android Wear 1.4 wykorzystuje API 23 i jest oparty na Androidzie 6.0 Marshmallow. Aktualizacja zostanie dostarczona na smartzegarki w…

Google testuje funkcję rozmów telefonicznych w smartwatchach

14
04.01.2016  •  Łukasz Maślanka

Wygląda na to, że wkrótce na wybranych smartzegarkach z systemem Android Wear będzie można prowadzić rozmowy telefoniczne. Google udostępniło testową wersje oprogramowania, która pozwoli wykorzystać możliwości głośnika wbudowanego w niektóre modele smartwatchy. Jeden z użytkowników Reddita opisał aktualizację zainstalowanej na jego smartwatchu Huawei Watch (z Androidem 6.0.1) aplikacji Android Wear do wersji 1.4.0, którą otrzymał za pośrednictwem OTA (z ang. over-the-air). Jak zaznaczył, to wydanie testowe, które trafiło na urządzenia wybranej grupy użytkowników. Po zainstalowaniu, głośnik…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.