r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Angry Birds Rio 2.2.0

Strona główna Mac Gry Zręcznościowe

Angry Birds Rio to kolejna gra ze znanej serii, w której postacie z Angry Birds zostały porwane i wywiezione do Rio de Janeiro. Udało im się uciec, ale muszą odnaleźć i uwolnić Blu i Jewel – rzadkie papugi.

Mechanika gry pozostała niezmieniona i dostosowana do grania na gładziku lub myszką. Na każdej planszy mamy procę i kilka ptaków różnego typu, którymi można strzelać. Mają one charakterystyczne zdolności, jak szybszy lot czy zrzucanie wybuchowych jaj, można też korzystać z dodatków, jak skrzynka dynamitu bądź celownik laserowy.

Celem gry jest rozbicie budowli wroga w taki sposób, by wszyscy przeciwnicy zostali usunięci z planszy, zdobywając przy tym jak najwięcej punktów przez niszczenie elementów planszy i odbijanie ptaków.

W grze znajdziemy ponad 400 poziomów z Angry Birds Rio i Rio 2, podzielonych na 12 odcinków gry. Ponadto różne czynności pozwalają odblokować plansze bonusowe. Pomaga w tym znajdowanie ukrytych owoców i wykonywanie zadań (na przykład rozbicie 50 klatek z małpami). Są tu też plansze Treasure Hunt, które nie polegają na rozbijaniu wszystkiego, ale raczej na zbieraniu monet.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Alter, hocus., Duolingo, Snapseed i Cubious – najciekawsze aplikacje tygodnia

22
06.08.2016  •  Anna Rymsza

Przed Wami kolejny przegląd najciekawszych nowości z naszej bazy programów. W tym tygodniu trzeba ruszyć głową. Dla równowagi polecam dwie świetne aplikacje graficzne, które warto mieć pod ręką. Wszystkie nowości znajdziecie na stronie Nowe Programy, gdzie możecie wybrać swój system operacyjny. Angry Birds Rio Angry Birds Rio nie jest grą świeżą, ale tak się złożyło, że nie mieliśmy jej w kolekcji. Z okazji Olimpiady w Rio braki zostały uzupełnione. Dwa wydania gry w jednej aplikacji dostarczą wielu godzin dobrej zabawy. Postacie z Angry Birds zostały porwane i wywiezione do Rio de…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.