Angry Birds Rio Angry Birds Rio 2.2.0

Strona główna Mac Gry Zręcznościowe
Pobierz program

Angry Birds Rio to kolejna gra ze znanej serii, w której postacie z Angry Birds zostały porwane i wywiezione do Rio de Janeiro. Udało im się uciec, ale muszą odnaleźć i uwolnić Blu i Jewel – rzadkie papugi.

Mechanika gry pozostała niezmieniona i dostosowana do grania na gładziku lub myszką. Na każdej planszy mamy procę i kilka ptaków różnego typu, którymi można strzelać. Mają one charakterystyczne zdolności, jak szybszy lot czy zrzucanie wybuchowych jaj, można też korzystać z dodatków, jak skrzynka dynamitu bądź celownik laserowy.

Celem gry jest rozbicie budowli wroga w taki sposób, by wszyscy przeciwnicy zostali usunięci z planszy, zdobywając przy tym jak najwięcej punktów przez niszczenie elementów planszy i odbijanie ptaków.

W grze znajdziemy ponad 400 poziomów z Angry Birds Rio i Rio 2, podzielonych na 12 odcinków gry. Ponadto różne czynności pozwalają odblokować plansze bonusowe. Pomaga w tym znajdowanie ukrytych owoców i wykonywanie zadań (na przykład rozbicie 50 klatek z małpami). Są tu też plansze Treasure Hunt, które nie polegają na rozbijaniu wszystkiego, ale raczej na zbieraniu monet.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!