Animated Weather Animated Weather

Strona główna Android Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program
lub zeskanuj:

Animated Weather jest typowym widżetem z zegarkiem i pogodą. Przypomina on aplikacje zegara, które HTC instalował domyślnie na swoich telefonach. Widżet ten jest doskonałą alternatywą dla standardowego zegara.

Aplikacja pozwala nam skonfigurować takie parametry, jak jednostkę temperatury, format wyświetlania czasu, jednostkę ciśnienia oraz jednostkę prędkości wiatru - każde z osobna. Oprócz tych rzeczy możemy ustawić częstotliwość aktualizacji czy ustawić aktualizacje danych pogodowych tylko przez WiFi, co powoduje zmniejszenie korzystania z pakietu danych.

Zegar dodatkowo ułatwia przejście do trybu przeglądania pogody (pełnoekranowy) poprzez dotknięcie części pogodowej zegara oraz przejście do ustawień zegara poprzez dotknięcie części zegarowej.

Trafność prognoz pogody jest przyzwoita, ale jak to zwykle bywa z pogodą, nie zawsze się zgadzają w 100%. Pogoda w trybie pełnoekranowym prezentuje atrakcyjne animacje wizualizujące, jaka pogoda nas czeka o danej porze dnia. Oprócz typowych informacji o pogodzie typu temperatura i czy będzie słonecznie lub czy będzie padać dostajemy także informacje na temat prędkości wiatru i jego kierunku, ciśnienia oraz godziny wschodu i zachodu słońca.

Program występuje także w wersji Pro, która posiada dodatkowo pogodę więcej niż 2 dni w przód oraz możliwość zmiany tła w trybie pełnoekranowym.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!