r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Anti Theft - Alarm Antykradzieżowy 1.0.1

Strona główna Android Bezpieczeństwo Programy antykradzieżowe

Anti Theft to rodzaj alarmu; program wykrywający próbę kradzieży telefonu i na tej podstawie uruchamiający donośny dźwięk, by poinformować o zdarzeniu właściciela. Stanowić może dodatkową warstwę ochrony w towarzystwie implementowanych dziś w smartfonach czytników linii papilarnych oraz tęczówki oka.

Aplikacja opiera swoje działanie na wykrywaniu ruchu urządzenia, wyjęcia z kieszeni (wykorzystywany jest czujnik zbliżeniowy), ale także momentu odłączenia od ładowarki, odłączenia słuchawek oraz próby zmiany karty SIM. Uruchomiony alarm wyłączyć można jedynie podaniem zaprogramowanego wcześniej hasła.

W ustawieniach aplikacji znaleźć można wybór rodzaju dźwięku, czułości na ruch oraz możliwość dezaktywacji dodatkowych efektów świetlnych. Płatna wersja aplikacji to dodatkowo powiadomienia mailowe, SMS oraz o lokalizacji i brak reklam w interfejsie.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Anti Theft: alarm antykradzieżowy dla Androida od twórców ALLPlayera

21
04.08.2017  •  Oskar Ziomek

Coraz bardziej rozbudowane zabezpieczenia implementowane w smartfonach, takie jak skanery odcisków palca czy tęczówki świetnie sprawdzają się, by zabezpieczyć dane, ale nie ostrzegą użytkownika, gdy telefon będzie ktoś chciał po prostu ukraść. Rozwiązaniem tego problemu ma być aplikacja Anty Theft, która użytkowników Androida będzie w stanie skutecznie powiadomić, gdy smartfon wpadnie w niepowołane ręce. Zasada działania jest zaskakująco prosta. Program uruchomi donośny sygnał dźwiękowy oraz zacznie błyskać różnymi barwami na ekranie w sytuacji, gdy rozpoznane zostanie działanie mogące być…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.