r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Apex Launcher 3.3.3

Strona główna Android Personalizacja Launchery

Apex to jeden z najpopularniejszych androidowych launcherów, czyli aplikacji obsługujących uruchamianie programów urządzenia Android. Cechuje się dużą szybkością działania oraz mnogością opcji konfiguracyjnych.

Launcher ten pozwala na kompleksowe zarządzanie pulpitami, zmianę listy widocznych na nich ikon, ustawianie siatki programów (tzw. drawer). Możliwe jest także dostosowanie szerokości marginesów, tworzenie folderów oraz kontrola animacji. Drawer, czyli dolny pasek do szybkiego uruchamiania programów, też może zostać spersonalizowany, przez co dostęp do ulubionych aplikacji jest jeszcze łatwiejszy. Użytkownik ma także możliwość dostosowania czynności wynikających z naciśnięcia przycisków home, menu lub wstecz. Ponadto launcher obsługuje motywy, czyli nakładki graficzne zmieniające jego wygląd. Bardzo użyteczną funkcją jest także kopia zapasowa ustawień, umożliwiająca przywracanie konfiguracji po zmianie oprogramowania.

Mnogość opcji konfiguracyjnych i szybkość działania czynią z Apexa jeden z najlepszych programów uruchamiających dostępnych na Androida. Część opcji zarezerwowana jest dla wersji płatnej, jednak darmowa wersja spełnia większość oczekiwań przeciętnego użytkownika.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Apex Launcher powrócił. Pierwsza aktualizacja od dwóch lat dostępna

36
14.05.2017  •  Oskar Ziomek

Jednym z najpopularniejszych androidowych programów był niegdyś Apex Launcher, którego ostatnia wersja wydana została jeszcze w roku 2015. Dla entuzjastów tego launchera mamy dobre wieści – Apex Launcher wrócił! Program otrzymał aktualizację do wersji 3.2.0, którą dostosowano do wymagań najnowszych smartfonów, w tym nietypowych ekranów Samsunga S8 czy LG G6. Dzięki temu, rozmieszczając aplikacje na siatce będziemy mogli w pełni wykorzystać powierzchnię wyświetlaczy z proporcjami 18:9 (oraz 18,5:9 w przypadku Samsunga S8). Pozostałe zmiany to głównie dostosowanie launchera do możliwości…

Nova Launcher 4.0 nareszcie jest: Material Design może być jeszcze lepszy

37
14.05.2015  •  Łukasz Tkacz

W sklepie Google Play pojawiła się długo oczekiwana, nowa wersja programu uruchamiającego Nova Launcher. Ta bardzo popularna aplikacja doczekała się ogromnych zmian, większość z nich dotyczy natomiast wprowadzenia interfejsu zgodnego z założeniami Material Design. Czy autorom udało się to osiągnąć? Każdy zainteresowany powinien sprawdzić to samodzielnie. Wydawać by się mogło, że wprowadzenie interfejsu zgodnego z tym, co promuje firma Google, nie wymaga zbyt wiele pracy. W przypadku Novy potrzeba było jednak aż ośmiu miesięcy i wielu wersji testowych, zanim do sklepu trafiła wersja stabilna.…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
MrBeckham666   20 #5 27.04.2016 15:31

@IrasDeeJay: bawiłeś się w custom rom :) to najwieksza zaleta S od samsunga :) mam s3 i nie wiem jak można go rostrzaskać o podłogę :) smart launcher jest ciekawy ponieważ jest lepiej zoptymalizowany niż trebuchet w CM działa naprawde dobrze przy czym minimalnie obciaża pamięć. Polecam przetestować :)

używam rom od temasek oparty o CM13 czyli ma androida 6.0.1 do tego mam wgrany kernel agnii i mam pełną kontrolę nad działaniem cpu :) O różnych usprawnieniach nie wspominając bo jest ich masa :)

na DP jest małe zainteresowanie Apk pewnie też z tego wzgledu że baza APK tutaj jest śmieszna i nie ma tutaj sporo istotnych apk jak chociażby xposed/apkpure/ :)

co do launcherów to głównie to co one poprawiają to przejscia miedzy ekranem blokady ekranem domowym przewijanie menu aplikacji itp wszystko czym po prostu dany launcher się zajmuję :)

co do animacji interfejsu warto wejść w opcje programisty i ustawić je na 0,5 sek (lub wył ) czesto domyślnie jest ustawione 1,0 sek jest to moim zdaniem chore bo czesto sama animacja wydłuża uruchomienie np ustawień.

Autor edytował komentarz w dniu: 27.04.2016 15:37
IrasDeeJay   8 #4 03.02.2016 01:07

@jar72 (niezalogowany): O kurcze, czekałem na odpowiedź prawie dwa lata xD Nie posiadam już SGS3 (został roztrzaskany na podłodze, właśnie przez mulenie), teraz już od roku jestem w posiadaniu Galaxy S6. Na razie nie muli xD

Autor edytował komentarz.
  #3 02.02.2016 10:27

IrasDeeJay: Mulenie w sgs3 można w dużym stopniu ograniczyć przez;
wgranie niebrandowanego androida 4.3 (jest na stronie sammobile.com) programem Odin.
wyłączenie animacji (w trybie programisty)
wyłączenie usługI SVOICE (po naciskaniu klawisza home system czeka jeszcze na wypowiedzenie jakiegoś słowa, bo do tego służy, ale spowalnia reakcje klawisza home...)

  #2 02.02.2016 10:18

@IrasDeeJay: Mulenie w sgs3 można w dużym stopniu ograniczyć przez;
wgranie niebrandowanego androida 4.3 (jest na stronie sammobile.com)
wyłączenie animacji (w trybie programisty)
wyłączenie usługI SVOICE (po naciskaniu klawisza home system czeka jeszcze na wypowiedzenie jakiegoś słowa, bo do tego służy, ale spowalnia reakcje klawisza home...)
w razie pytań pisz...

IrasDeeJay   8 #1 02.08.2014 14:35

Czy ten launcher wyeliminuje mulenie mojego S3 na androidzie 4.3 ?

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.