Apex Launcher

Strona główna Android Personalizacja Launchery
Pobierz program
lub zeskanuj:

Apex to jeden z najpopularniejszych androidowych launcherów, czyli aplikacji obsługujących uruchamianie programów urządzenia Android. Cechuje się dużą szybkością działania oraz mnogością opcji konfiguracyjnych.

Launcher ten pozwala na kompleksowe zarządzanie pulpitami, zmianę listy widocznych na nich ikon, ustawianie siatki programów (tzw. drawer). Możliwe jest także dostosowanie szerokości marginesów, tworzenie folderów oraz kontrola animacji. Drawer, czyli dolny pasek do szybkiego uruchamiania programów, też może zostać spersonalizowany, przez co dostęp do ulubionych aplikacji jest jeszcze łatwiejszy. Użytkownik ma także możliwość dostosowania czynności wynikających z naciśnięcia przycisków home, menu lub wstecz. Ponadto launcher obsługuje motywy, czyli nakładki graficzne zmieniające jego wygląd. Bardzo użyteczną funkcją jest także kopia zapasowa ustawień, umożliwiająca przywracanie konfiguracji po zmianie oprogramowania.

Mnogość opcji konfiguracyjnych i szybkość działania czynią z Apexa jeden z najlepszych programów uruchamiających dostępnych na Androida. Część opcji zarezerwowana jest dla wersji płatnej, jednak darmowa wersja spełnia większość oczekiwań przeciętnego użytkownika.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
MrBeckham666   20 #5 27.04.2016 15:31

@IrasDeeJay: bawiłeś się w custom rom :) to najwieksza zaleta S od samsunga :) mam s3 i nie wiem jak można go rostrzaskać o podłogę :) smart launcher jest ciekawy ponieważ jest lepiej zoptymalizowany niż trebuchet w CM działa naprawde dobrze przy czym minimalnie obciaża pamięć. Polecam przetestować :)

używam rom od temasek oparty o CM13 czyli ma androida 6.0.1 do tego mam wgrany kernel agnii i mam pełną kontrolę nad działaniem cpu :) O różnych usprawnieniach nie wspominając bo jest ich masa :)

na DP jest małe zainteresowanie Apk pewnie też z tego wzgledu że baza APK tutaj jest śmieszna i nie ma tutaj sporo istotnych apk jak chociażby xposed/apkpure/ :)

co do launcherów to głównie to co one poprawiają to przejscia miedzy ekranem blokady ekranem domowym przewijanie menu aplikacji itp wszystko czym po prostu dany launcher się zajmuję :)

co do animacji interfejsu warto wejść w opcje programisty i ustawić je na 0,5 sek (lub wył ) czesto domyślnie jest ustawione 1,0 sek jest to moim zdaniem chore bo czesto sama animacja wydłuża uruchomienie np ustawień.

Autor edytował komentarz w dniu: 27.04.2016 15:37
IrasDeeJay   11 #4 03.02.2016 01:07

@jar72 (niezalogowany): O kurcze, czekałem na odpowiedź prawie dwa lata xD Nie posiadam już SGS3 (został roztrzaskany na podłodze, właśnie przez mulenie), teraz już od roku jestem w posiadaniu Galaxy S6. Na razie nie muli xD

Autor edytował komentarz.
  #3 02.02.2016 10:27

IrasDeeJay: Mulenie w sgs3 można w dużym stopniu ograniczyć przez;
wgranie niebrandowanego androida 4.3 (jest na stronie sammobile.com) programem Odin.
wyłączenie animacji (w trybie programisty)
wyłączenie usługI SVOICE (po naciskaniu klawisza home system czeka jeszcze na wypowiedzenie jakiegoś słowa, bo do tego służy, ale spowalnia reakcje klawisza home...)

  #2 02.02.2016 10:18

@IrasDeeJay: Mulenie w sgs3 można w dużym stopniu ograniczyć przez;
wgranie niebrandowanego androida 4.3 (jest na stronie sammobile.com)
wyłączenie animacji (w trybie programisty)
wyłączenie usługI SVOICE (po naciskaniu klawisza home system czeka jeszcze na wypowiedzenie jakiegoś słowa, bo do tego służy, ale spowalnia reakcje klawisza home...)
w razie pytań pisz...

IrasDeeJay   11 #1 02.08.2014 14:35

Czy ten launcher wyeliminuje mulenie mojego S3 na androidzie 4.3 ?