r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Aplikacja dnia: Trasa Świętego Mikołaja w Google

Strona główna AktualnościOPROGRAMOWANIE

Dzisiejszą aplikację dnia z pewnością znacie z poprzednich lat. Trasa Świętego Mikołaja w Google to zestaw gier i zabaw, przygotowany przez Google, by podtrzymać amerykańską tradycję śledzenia trasy sań Mikołaja. Jak co roku, w aplikacji znajdziemy mapę, na której rysowana będzie trasa, a także zestaw zupełnie nowych gier, przygotowanych specjalnie na ten rok.

Z kolei na stronie SantaTracker.Google.com znajdziemy odliczanie do początku podróży Mikołaja, gry, kolorowanki, filmy i oczywiście trochę nauki programowania.

r   e   k   l   a   m   a

Gry w większości są bardzo proste i świetnie nadają się dla najmłodszych użytkowników tabletów i smartfonów, wielu z nich nie można jednak odmówić walorów edukacyjnych. Dzieci mają możliwość poćwiczyć pamięć, zręczność i zwiedzić kawałek świata. Wszystko zostało przygotowane w przyjemnej dla oka szacie graficznej i w większości przetłumaczone na język polski.

Trasa Świętego Mikołaja w Google w postaci aplikacji działa na Androidzie. Dostępne jest także rozszerzenie dla Chrome'a.

© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.