AppLock AppLock 3.0.5

Strona główna Android Bezpieczeństwo Ochrona prywatności
Pobierz program
lub zeskanuj:

AppLock to aplikacja, za pomocą której można ograniczyć dostęp do programów zainstalowanych na smartfonie, a także do wybranych zdjęć, filmów oraz do opcji usuwania aplikacji.

Program jest prosty w obsłudze, a jego wstępna konfiguracja zajmuje zaledwie kilka chwil. Wystarczy ustalić wzór odblokowania programu (który posłuży także do uruchamiania aplikacji zablokowanych przez AppLock) oraz podać adres e-mail do tworzenia kopii zapasowej.

Za pomocą AppLock możemy ograniczyć dostęp do każdej aplikacji, którą mamy na urządzeniu i do jej uruchomienia konieczne będzie podanie wzoru. Ponadto, można zablokować dostęp do ustawień systemu i sklepu Google Play, a także do łączności WiFi oraz Bluetooth. Można też ograniczyć automatyczną synchronizację danych.

Program ma też wbudowany wirtualny sejf, w którym możemy przechowywać wybrane zdjęcia oraz filmy. Dostęp do nich również zostanie ograniczony za pomocą ustalonego wcześniej wzoru.

AppLock pozwala również tworzyć profile użytkownika, z odrębnymi ograniczeniami dostępu do programów i funkcji. Z możliwości aplikacji skorzystamy za darmo, ale pod warunkiem, że zdecydujemy się oglądać reklamy. Można z nich zrezygnować, wtedy jednak program będzie posiadał okrojony zestaw narzędzi. Można też płacić subskrypcję, która wynosi ok. 3 zł miesięcznie lub nieco ponad 18 zł, gdy zapłacimy za cały rok z góry.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!