r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

AppLock

Strona główna Android Bezpieczeństwo Ochrona prywatności

AppLock to aplikacja, za pomocą której można ograniczyć dostęp do programów zainstalowanych na smartfonie, a także do wybranych zdjęć, filmów oraz do opcji usuwania aplikacji.

Program jest prosty w obsłudze, a jego wstępna konfiguracja zajmuje zaledwie kilka chwil. Wystarczy ustalić wzór odblokowania programu (który posłuży także do uruchamiania aplikacji zablokowanych przez AppLock) oraz podać adres e-mail do tworzenia kopii zapasowej.

Za pomocą AppLock możemy ograniczyć dostęp do każdej aplikacji, którą mamy na urządzeniu i do jej uruchomienia konieczne będzie podanie wzoru. Ponadto, można zablokować dostęp do ustawień systemu i sklepu Google Play, a także do łączności WiFi oraz Bluetooth. Można też ograniczyć automatyczną synchronizację danych.

Program ma też wbudowany wirtualny sejf, w którym możemy przechowywać wybrane zdjęcia oraz filmy. Dostęp do nich również zostanie ograniczony za pomocą ustalonego wcześniej wzoru.

AppLock pozwala również tworzyć profile użytkownika, z odrębnymi ograniczeniami dostępu do programów i funkcji. Z możliwości aplikacji skorzystamy za darmo, ale pod warunkiem, że zdecydujemy się oglądać reklamy. Można z nich zrezygnować, wtedy jednak program będzie posiadał okrojony zestaw narzędzi. Można też płacić subskrypcję, która wynosi ok. 3 zł miesięcznie lub nieco ponad 18 zł, gdy zapłacimy za cały rok z góry.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Flamingo, NYT VR, AppLock, Motion Stills, MineField i Crashing Seasons – najciekawsze aplikacje tygodnia

10
11.06.2016  •  Anna Rymsza

Zapraszam do lektury kolejnego przeglądu najciekawszych nowości z naszej bazy programów. W tym tygodniu przedstawiam Wam tylko pozycje mobilne i w większości gry. Wszystkie nowości znajdziecie na stronie Nowe Programy, z podziałem na systemy operacyjne. Flamingo Na początek coś dla miłośników Twittera – testowa wersja aplikacji Flamingo. To klient Twittera, który daje ogromne możliwości personalizacji wyświetlanych treści. Aplikacja została przygotowana zgodnie z wytycznymi Material Design, wykorzystuje estetyczne animacje i dobrze dobrane barwy, choć oczywiście można wybrać własne. …

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.