Apple zapowiada nowości w App Store. Więcej informacji o Apple Arcade

Strona główna Aktualności
Apple zapowiada nowości w App Store. Więcej infomacji o Apple Arcade
Apple zapowiada nowości w App Store. Więcej infomacji o Apple Arcade

O autorze

W Cupertino w Kalifornii właśnie rozpoczęła się konferencja prasowa firmy Apple, podczas której zobaczymy nowego iPhone'a. Zanim to nastąpi, Apple pochwalił się nowościami w App Store, a przede wszystkim Apple Arcade. To wyjątkowa usługa, pozwalająca grać w najlepsze gry dla iPhone'a i iPada w abonamencie.

Konami i Capcom w Apple Arcade

Nie było jeszcze platformy, która zaczęłaby działalność z tak bogatą kolekcją gier – będzie ich ponad 100. Jedną z gwiazd jest studio Konami, które przygotowało dla Apple Arcade zupełnie nową odsłonę gry „Frogger”. Gra będzie dostępna w dniu premiery, tylko w Apple Arcade.

Do Apple Arcade przyłączył się także legendarny Capcom. Studio przygotowało fenomenalnie udźwiękowioną grę, której akcja toczy się pod wodą. Gracz musi wcielić się w ostatniego człowieka na Ziemi i eksplorować oceaniczne głębiny.

Studio Annapurna Interactive zaś przygotowało zręcznościową grę muzyczną „Ann Hero” o przepięknej grafice.

Apple Arcade będzie dostepny od 19 września w 150 krajach. Cena to 4,99 dolara za miesiąc. Dostępny będzie także darmowy okres próbny długości 1 miesiąca.

Premiera Apple po raz pierwszy na YouTubie

Pierwszy raz Apple transmituje premierę nowych urządzeń nie tylko na własnej stronie i w Apple TV, ale też na YouTubie. To ciekawa zmiana w polityce firmy.

© dobreprogramy
s