Araxis Merge 2018.4988

Strona główna Windows Programowanie Inne programy dla programistów
Pobierz prog​ram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Araxis Merge to zaawansowane narzędzie do porównywania i scalania maksymalnie trzech plików (nie tylko tekstowych, ale również graficznych) oraz synchronizacji folderów.

Program idealnie sprawdza się w trakcie pracy nad rozmaitymi projektami, czy to w firmie, w szkole lub w domu. Zamiast ręcznego porównywania wprowadzonych modyfikacji w plikach źródłowych, umowach czy też stronach internetowych, możemy uruchomić Araxis Merge, by szybko odnaleźć różnice między rozmaitymi dokumentami, zdjęciami lub jakimikolwiek innymi plikami zapisanymi niemal w każdym formacie.

Araxis Merge nie wymaga specjalistycznej wiedzy po stronie użytkownika. Wszystko, co należy zrobić, to uruchomić wybrane pliki z poziomu głównego menu programu. Tak, jak w innych programach tego typu, tak i tutaj użytkownik może dowolnie zdefiniować zasady porównywania danych, by np. zignorować puste przestrzenie czy też wielkość liter.

Co ciekawe, Araxis Merge oferuje także funkcję generowania raportów do formatów HTML, XML i UNIX, które następnie możemy dostarczyć naszym współpracownikom lub też wydrukować.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni. Do uruchomienia wersji testowej wymagany jest klucz, który zdobyć można na stonie producenta.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!