r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Araxis Merge 2017.4842

Strona główna Windows Programowanie Inne programy dla programistów
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Araxis Merge to zaawansowane narzędzie do porównywania i scalania maksymalnie trzech plików (nie tylko tekstowych, ale również graficznych) oraz synchronizacji folderów.

Program idealnie sprawdza się w trakcie pracy nad rozmaitymi projektami, czy to w firmie, w szkole lub w domu. Zamiast ręcznego porównywania wprowadzonych modyfikacji w plikach źródłowych, umowach czy też stronach internetowych, możemy uruchomić Araxis Merge, by szybko odnaleźć różnice między rozmaitymi dokumentami, zdjęciami lub jakimikolwiek innymi plikami zapisanymi niemal w każdym formacie.

Araxis Merge nie wymaga specjalistycznej wiedzy po stronie użytkownika. Wszystko, co należy zrobić, to uruchomić wybrane pliki z poziomu głównego menu programu. Tak, jak w innych programach tego typu, tak i tutaj użytkownik może dowolnie zdefiniować zasady porównywania danych, by np. zignorować puste przestrzenie czy też wielkość liter.

Co ciekawe, Araxis Merge oferuje także funkcję generowania raportów do formatów HTML, XML i UNIX, które następnie możemy dostarczyć naszym współpracownikom lub też wydrukować.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni. Do uruchomienia wersji testowej wymagany jest klucz, który zdobyć można na stonie producenta.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.