Arrow Launcher w wersji 3.3 – launcher Microsoftu jeszcze lepszy

Strona główna Aktualności

O autorze

Bardziej ceni wygląd niż wydajność. Fan gadżetów, smukłych laptopów, zgrabnych smartfonów i motoryzacji, zwłaszcza tej niemieckiej.

Microsoft ubił mobilnego Windowsa, więc by istnieć na rynku smartfonów, pozostała mu miłość do Androida i OS-a. Owocem tego związku są całkiem niezłe mobilne aplikacje, dające dostęp do usług Microsoftu, a w przypadku Androida także jeden z lepszych launcherów – Arrow Launcher. Właśnie została wydana duża aktualizacja, wprowadzająca pokaźną dawkę przydatnych nowości.

Najnowszą wersję oznaczono numerkiem 3.3 (3.3.0.32905) i oczywiście znajdziecie ją już w naszej bazie oprogramowania. Jak wspomnieliśmy, nowości jest sporo, chociaż nie mamy do czynienia z rewolucyjnymi zmianami. Nie ma jednak wątpliwości, że wprowadzone nowości sprawiają, że Arrow Launcher staje się jeszcze atrakcyjniejszą propozycją.

Strona narzędzia otrzymała wsparcie dla wielu kart widżetów, dzięki czemu możemy na niej umieścić widżety z wiadomościami, pogodą czy muzyką. Przydatne jeśli np. często korzystamy z odtwarzacza muzyki lub potrzebujemy szybkiego podglądu do prognozy pogody. Wprowadzona została karta i strona kalendarza, dająca wygodniejszy podgląd do zaplanowanych zadań.

Dodano obsługę haseł dla ukrytych aplikacji oraz gest przysunięcia w prawo, który cofnie nas do poprzedniej strony. W folderach możemy przechowywać więcej aplikacji, a miniaturki tapet zostaną automatycznie pobrane. Nowa wersja to także naprawa znalezionych i zgłoszonych błędów oraz poprawki mające przynieść większą stabilność.

Arrow Launcher znajdziecie w naszej bazie oprogramowania. Jeśli jednak chcecie dołączyć do beta testerów i jako pierwsi mieć styczność z nowymi funkcjami, to do programu testowego zapiszecie się do nich przez sklep Google Play.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieDetroit: Become Human będzie najważniejszą premierą maja. Już graliśmy