Ashampoo Magical Snap 2 bezpłatnie dla naszych czytelników

Strona główna Aktualności

O autorze

Firma Ashampoo wydała bezpłatną wersję komercyjnego programu Ashampoo Magical Snap 2 specjalnie dla czytelników naszego vortalu.

Ashampoo Magical Snap 2 to specjalna, darmowa wersja programu przeznaczonego do przechwytywania i edycji obrazu pulpitu przygotowana przez producenta specjalnie dla czytelników vortalu dobreprogramy. Aplikacja jest propozycją zarówno dla osób tworzących np. porady, artukuły ilustrowane screenami pulpitu jak i użytkowników potrzebujących na szybko zrobić zrzut okna programu by pokazać komuś np. ustawienia. Ciekawą opcją jest możliwość przechwycenia całego okna nawet z częścią, która jest zasłonięta i trzeba do niej przewijać. Program dodatkowo posiada obsługę środowisk wielomonitorowych i całkiem pokaźny jak na tego typu aplikację zestaw narzędzi do obróbki screenów. Dodatkowym walorem aplikacji są rozbudowane opisy pomocy, które pozwalają szybko zrozumieć filozofię działania Magical Snapa.

Rynkowa cena programu to blisko 45 złotych, ale dla naszych czytelników producent oferuje go za darmo - wystarczy zarejestrować się w trakcie instalacji. Ashampoo Magical Snap 2.31 można pobrać z naszego vortalu z działu PROGRAMY -> Grafika -> Zrzuty ekranowe.

Przypominamy, że cały czas udostępniamy także bezterminowe i w pełni bezpłatne wersje: multimedialnych programów do nauki języka angielskiego Angielski At Once! i Angielski w pigułce, mapy NAVIGO - Cyfrowy Atlas Polski, programu do wystawiania faktur i obsługi magazynu +FM, narzędzia do nagrywania płyt CD/DVD Ashampoo Burning Studio, programu do przygotowywania wizytówek i etykiet DesignPro, programu do czyszczenia dysku i rejestru systemowego Magical Optimizer, aplikacji Music Studio do katalogowania i konwersji muzyki, programu Photo Commander do katalogowania i obróbki zdjęć, narzędzia do tuningowania ustawień systemu i aplikacji PowerUp, pakietu do optymalizacji systemu Windows WinOptimizer oraz narzędzia do audytu oprogramowania PCinfo MagicEYE. Wszystkie programy zostały udostępnione przez producentów specjalnie dla Czytelników vortalu dobreprogramy.

© dobreprogramy