Ashampoo PowerUp 2009 3.22

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobier​z program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Przygotowana specjalnie dla naszych czytelników bezpłatna wersja komercyjnego programu Ashampoo PowerUp 2009 do tuningowania i dostrajania systemu operacyjnego Windows oraz pakietu biurowego Office.

Podstawą programu jest szereg wbudowanych profili pracy systemu, spośród których użytkownik wybiera ten z ustawieniami najbardziej odpowiednimi do jego zastosowań - np. gry, Internet, praca biurowa itp.. Specjalny moduł Profile Assistant pozwala zmienić także poszczególne ustawienia w ramach wybranego profilu. Risk Level Monitor pilnuje, czy aktualna konfiguracja nie zagraża stabilności i bezpieczeństwu systemu, a w razie problemów Rescue Center przywraca poprzednie ustawienia. Program posiada opcję aktualizacji przez Internet.

Dla naszych czytelników producent przygotował także specjalną ofertę na uaktualnienie do nowszej wersji 3.23 z 75% zniżką.

Uwaga!

Początkowo aplikacja pracuje w 10-dniowym trybie testowym. Prawo do użytkowania pełnej wersji programu nabywa się po bezpłatnej rejestracji e-mailowej. Szczegóły podane są podczas instalacji programu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!