r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Asystent Elektronika 2.2.5a Beta 3

Strona główna Windows Edukacja i nauka Inne programy edukacyjne i naukowe

Asystent Elektronika to program łączący w sobie funkcjonalność ponad 20 różnego rodzaju kalkulatorów, przeliczników jednostek i innych narzędzi, które mogą wspomóc w pracy tytułowego elektronika, ale również uczniów i studentów kierunków pokrewnych.

Program pozwoli między innymi obliczyć opór zastępczy w układzie, indukcyjność cewek, rezystorowy dzielnik napięcia czy opornik dla diody LED. Dostępne są także przeliczniki mocy i częstotliwości, przelicznik jednostek i systemów liczbowych (pomiędzy dziesiętnym, binarnym, ósemkowym i szesnastkowym), dekoder pasków na rezystorach, który pozwoli obliczyć ich oporność, a nawet generator fontów w formie bitmap.

r   e   k   l   a   m   a

W aplikacji znajdziemy także bazę wiedzy o elementach elektronicznych, na przykład listę mikrokontrolerów z serii Atmega i ich wszystkie parametry techniczne, a także dane o układach TDA oraz z serii 4000 i 7400. Możliwe jest także tworzenie nowych baz, w których ująć można własne elementy.

Uwaga!

Po rozpakowaniu pliku archiwum, program nie wymaga instalacji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.