Audials Moviebox Audials Moviebox 2021.0.96.0

Strona główna Windows Multimedia Obróbka i konwersja wideo
​Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Audials Moviebox to zaawansowane narzędzie, przeznaczone dla miłośników multimediów, którzy chcą funkcjonalność wielu programów zawrzeć w jednym, potężnym pakiecie.

Aplikacja ta jest istnym kombajnem i pozwala na wykonanie wielu operacji na plikach wideo, takich jak ich odtwarzanie, konwersja, kopiowanie (ripowanie) płyt DVD, a nawet streamowanie i zapisywanie streamowanych multimediów na dysku twardym. Wszystkie te opcje dostępne są z głównego okna aplikacji i prezentowane w formie dość unikatowego i modernistycznego interfejsu.

Audials Moviebox obsługuje szereg najpopularniejszych formatów wideo, dzięki czemu aplikacja nie ma problemu z odtwarzaniem rozmaitych plików oraz ich konwersją. Ta ostatnia opcja umożliwia konwersję między innymi do AVI, WMV, 3GP, MPEG4, AVI, FLV i nie tylko. Podobnie bogato prezentują się opcje związane z zapisem ścieżki dźwiękowej danego filmu, gdzie do wyboru mamy MP3, WMA, OGG, M4A, FLAC, ACC i więcej. Całość uzupełnia wbudowany organizator multimediów, pozwalający na sortowanie posiadanych zasobów.

Uwaga!

  • Wersja testowa programu posiada wiele ograniczeń, dotyczących m.in. konwersji plików, przechwytywania wideo czy kopiowania zawartości nośników DVD-Video.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!