r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Audials Moviebox 2018.1.31600.0

Strona główna Windows Multimedia Obróbka i konwersja wideo
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Audials Moviebox to zaawansowane narzędzie, przeznaczone dla miłośników multimediów, którzy chcą funkcjonalność wielu programów zawrzeć w jednym, potężnym pakiecie.

Galeria programu

Aplikacja ta jest istnym kombajnem i pozwala na wykonanie wielu operacji na plikach wideo, takich jak ich odtwarzanie, konwersja, kopiowanie (ripowanie) płyt DVD, a nawet streamowanie i zapisywanie streamowanych multimediów na dysku twardym. Wszystkie te opcje dostępne są z głównego okna aplikacji i prezentowane w formie dość unikatowego i modernistycznego interfejsu.

Audials Moviebox obsługuje szereg najpopularniejszych formatów wideo, dzięki czemu aplikacja nie ma problemu z odtwarzaniem rozmaitych plików oraz ich konwersją. Ta ostatnia opcja umożliwia konwersję między innymi do AVI, WMV, 3GP, MPEG4, AVI, FLV i nie tylko. Podobnie bogato prezentują się opcje związane z zapisem ścieżki dźwiękowej danego filmu, gdzie do wyboru mamy MP3, WMA, OGG, M4A, FLAC, ACC i więcej. Całość uzupełnia wbudowany organizator multimediów, pozwalający na sortowanie posiadanych zasobów.

Uwaga!

  • Wersja testowa programu posiada wiele ograniczeń, dotyczących m.in. konwersji plików, przechwytywania wideo czy kopiowania zawartości nośników DVD-Video.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.