Amazon Prime Video: od teraz pełna dostępność przez Sklep Play

Amazon Prime Video: od teraz pełna dostępność przez Sklep Play
Oskar Ziomek

31.08.2017 17:55

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Aplikacja Amazon Prime Video dla Androida, choć na liczne sposoby dostępna na wielu rynkach, przez użytkowników płatnej wersji w niektórych krajach musiała być jak dotąd instalowana albo ze sklepu Amazona, albo jako niezależny zewnętrzny plik. W obydwu tych przypadkach konieczne jest wyrażenie zgody na instalację programów z nieznanych źródeł, czemu postanowiono ostatecznie zapobiec, w pełni udostępniając program bezpośrednio w Sklepie Play.

Od teraz zatem instalacja odbywa się identycznie, jak w przypadku dowolnej innej aplikacji, z pominięciem wyrażania zgody na hipotetycznie niebezpieczną instalację z zewnątrz. Decydując się na korzystanie warto wiedzieć, że Amazon Prime Video umożliwia oglądanie wszystkich filmów w usłudze, a nie tylko tych w ramach płatnego pakietu, jak mogłaby sugerować nazwa.

The Grand Tour: motoryzacyjne show prezenterów znanych z Top Geara to jeden z argumentów, dla których rozważyć można zakup wersji Prime
The Grand Tour: motoryzacyjne show prezenterów znanych z Top Geara to jeden z argumentów, dla których rozważyć można zakup wersji Prime

W globalnym rozrachunku aplikacja cieszy się ogromną popularnością: edycję dla Androida pobrano jak dotąd ponad 10 milionów razy, a średnia ocena to 4,2 w pięciostopniowej skali (na podstawie przeszło 150 tysięcy opinii). Przypomnijmy, że Amazon znacznie rozszerzył dostępność swoich usług pod koniec ubiegłego roku, kiedy to między innymi Amazon Prime Video trafiło również do Polski.

W naszym kraju popularność usługi jest już nieco inna, niż na rynkach posługujących się językiem angielskim – częste narzekania dotyczą niskiej dostępności treści z polskimi napisami czy dubbingiem. Aplikację mobilną Amazon Prime Video w wersji dla Androida można pobrać za pośrednictwem naszego katalogu.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)