Aurora HDR Aurora HDR 2018 1.1.0

Strona główna Mac Grafika Tworzenie obrazów HDR
​Pobierz program
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Program Aurora HDR ma wszystko, czego potrzeba, by złożyć z kilku zdjęć obraz o szerokiej rozpiętości tonalnej (HDR).

W Aurora HDR najdziemy możliwość poprawienia barw i detali zdjęć, możliwość nakładania zmian na warstwach, pędzle do malowania efektów, tekstury, winiety i różne efekty do stylizacji.

Najważniejsze jest jednak to, że program został wyposażony w autorskie algorytmy mapowania tonów, dostarczy więc zupełnie inne efekty niż dobrze znane Photomatix czy HDR Expose. Przed połączeniem zdjęć można skorzystać z dopasowania pozycji i usunąć „duchy”, czyli ślady pozostawione po poruszających się obiektach.

Dostępna jest także wersja Aurora HDR Pro, która pozwala nałożyć na obraz nieograniczoną liczbę warstw i pozwoli składać obraz z nieograniczonej liczby zdjęć z maskowaniem jasności. Ponadto znajdziemy tu moduł do wywoływania RAW-ów i możliwość poprawienia błędów obiektywu, jak aberracje chromatyczne. Aurora HDR Pro może pracować samodzielnie lub jako wtyczka do Photoshopa i Lightrooma. W cenie programu dostaniemy licencję pozwalającą na instalację programu na pięciu Macach.

W wersji Pro w programie znajduje się także kilka wbudowanych ustawień, przygotowanych specjalnie dla niej przez Treya Ratcliffa, fotografa i cenionego nauczyciela. Można także kupić pakiet złożony z Aurora HDR Pro i materiałów szkoleniowych autorstwa Ratcliffa za 129 dolarów.

Jeśli nie macie odpowiednio przygotowanych serii zdjęć, możecie pobrać pakiety próbne ze strony MacPhun.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!