Auslogics Driver Updater Auslogics Driver Updater 1.24.0.1

Strona główna Windows Narzędzia Zarządzanie sterownikami
P​obierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Auslogics Driver Updater to nieskomplikowane i skuteczne narzędzie przeznaczone do zarządzania sterownikami urządzeń w systemie Windows.

Aplikacja po uruchomieniu przeprowadza szczegółową analizę środowiska operacyjnego pod kątem zainstalowanych sterowników, a następnie porównuje ich wersje z tymi zawartymi w swojej bazie. Zestawienie poszczególnych składników wyświetlane jest w formie listy, na której wyszczególnione zostały wszystkie przestarzałe sterowniki. Użytkownik zdecydować może czy chciałby zaktualizować automatycznie wszystkie sterowniki czy też tylko wybrane.

Auslogics Driver Updater to narzędzie pozwalające zaoszczędzić wiele czasu, który musielibyśmy poświęcić na ręczne przeglądanie stron internetowych producentów sprzętu w poszukiwaniu najnowszych sterowników. Z jego pomocą zainstalujemy także sterowniki do urządzeń, do których w ogóle nie posiadamy odpowiedniego oprogramowania, np. po reinstalacji systemu. Baza aplikacji skupia w sobie sterowniki do większości mniej lub bardziej popularnych układów graficznych i dźwiękowych, kart sieciowych, monitorów, drukarek, różnego typu kontrolerów itp.

To jednak nie koniec możliwości tego niewielkiego narzędzia. Oferuje ona również funkcje tworzenia kopii zapasowych sterowników i ich przywracania w razie potrzeby. Opcja ta z pewnością ucieszy wszystkich tych, którzy lubią testować najnowsze wydania sterowników nie zawsze udostępnianych przez producenta w wersji stabilnej.

Uwaga!

  • Wersja testowa umożliwia jedynie wykrywanie nieaktualnych sterowników. Nie jest natomiast możliwe ich aktualizowanie z poziomu programu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Dobrze wykrywa sprzęt
Drogi, Wadliwy, Reklamy na każdym kroku, Spowalnia Komputer
ocena użytkownika
12.12.2014 20:20 • Recenzja do wersji 1.2.2.0

Bardzo słaby program, po zainstalowaniu "przestarzałych" sterowników doszło do tego że przy następnym uruchomieniu komputera musiałem ręcznie instalować sterowniki gdyż program usunął WSZYSTKIE, które miał zaktualizować. Dodatkowo pełno w nim irytujących reklam innych produktów Auslogics
Jedyną zaletą programu jest to że potrafi dobrze wykryć sprzęt na jakim pracuje jednak za taką cenę spodziewałem się czegoś lepszego