Czytelnicy blogują - tygodniowy przegląd bloga dobrychprogramów

Czytelnicy blogują - tygodniowy przegląd bloga dobrychprogramów

Czytelnicy blogują - tygodniowy przegląd bloga dobrychprogramów
Wojciech Cybulski
13.04.2014 16:02
Obraz

Jest niedziela, 13 kwietnia, rozpoczynamy podsumowanie blogów. W mijającym tygodniu napisaliście wiele rzeczowych tekstów, wykonaliście mnóstwo testów najróżniejszego sprzętu i opublikowaliście wartościowe poradniki oraz ciekawe felietony. Czas wyróżnić najciekawsze wpisy bez zbędnego analizowania aury za oknem, zatem nie przedłużając, zaczynamy.

Nasze podsumowanie warto rozpocząć od sprzętu, który absolutnie zdominował naszą platformę blogową. Wśród najciekawszych trzeba wyróżnić test kilkunastu pendrive'ów autorstwa Banana i stworzone przez Mk13 porównanie trzech 8-calowych tabletów z Windows 8.1. Poza testami grupowymi nasi użytkownicy pisali także indywidualne recenzje - wśród opisanych urządzeń znalazł się przenośny router Wi-Fi Huawei, słuchawki z mikrofonem HP Premium Digital Headset, smartfon Motorola Moto G (test alternatywny), 10-calowy tablet Kiano Fly 10 Dual, niedroga kamera sportowa GoClever, samodzielna kamera IP firmy AirLive i mobilny zestaw nagłośnieniowy z mikrofonem bezprzewodowym. Jeżeli ktoś nie ma wolnych środków na nowy sprzęt, zawsze można sięgnąć po zasoby zgromadzone w... śmietnikach ;-) Fanów retro komputerów odsyłamy zaś do cyklu Shaki81 i Macminika, w którym tym razem opisany został komputer Commodore VIC-20 i przenośny Apple PowerBook Serii 500.

Obraz

Czym byłyby blogi dobrychprogramów bez licznych poradników? Można z nich się dowiedzieć, jak zastąpić iTunes aplikacją foobar2000, od czego zacząć programowanie w Kojo i w jaki sposób sklonować uszkodzony dysk twardy. Nasze blogi powiedzą Wam także, jak dodać stopkę w wydrukach tekstowych w Subiekcie GT i co zrobić, by zabezpieczyć Windows XP przed zagrożeniami związanymi z brakiem wsparcia ze strony Microsoftu. Dowiecie się także jak stworzyć minimalistyczny, linuksowy pulpit i jak prezentuje się tworzona z myślą o KDE powłoka Plasma Next. Fani rozwiązań mobilnych mogą rzucić okiem na zestawienie ciekawych gier i aplikacji dla Androida i zapoznać się z ideą Apple Car Play.

Obraz

Na koniec warto przeczytać, dlaczego klocki lego są ważne, jak prezentują się wybrani bohaterowie karcianki Hearthstone i jakie zmiany zaszły w cenniku chmurowych usług Google. Macie także możliwość zadawać pytania przedstawicielom firmy PressPad i zapoznać się z recenzją książki Photoshop od pomysłu do projektu. Z naszego własnego poletka polecamy rzecz o Liczniku Blogowym i zestawienie nagród, jakie powędrowały do blogerów w ramach akcji testowania sprzętu Intela. Zapraszamy do lektury!

Programy

Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)