AutoCAD AutoCAD 2018

Strona główna Mac Grafika Programy do projektowania CAD
Pobierz program

AutoCAD to program do projektowania 2D i 3D, wyznaczający branżowe standardy. Można w nim zaprojektować dowolny przedmiot użytkowy, budynek, instalację czy część mechanizmu z wyjątkową precyzją.

AutoCAD nie jest programem prostym i nauczenie się wykorzystywania jego możliwości wymaga czasu. Trzeba jednak zauważyć, że pierwszy rysunek można przygotować dość szybko, korzystając z intuicyjnie oznaczonych narzędzi.

Podczas rysowania i modelowania można korzystać z podstawowych kształtów i brył oraz definiować własne, a także importować gotowe elementy projektu z plików przygotowanych w innych programach. Od niedawna AutoCAD pozwala importować kształty, tekst i grafiki z plików PDF. Podczas projektowania AutoCAD daje dostęp do wyjątkowo precyzyjnych narzędzi wymiarowania, które pomogą w przygotowaniu projektów precyzyjnych mechanizmów i automatycznie umieszczą pożądane informacje na rysunku technicznym. Modele można dodatkowo teksturować, a gotowe projekty i dokumentację do nich zapisywać w wielu formatach, także w chmurach.

AutoCAD w towarzystwie aplikacji mobilnych firmy Autodesk pozwala na pracę w terenie i daje szerokie możliwości pracy zespołowej. Oprogramowanie umożliwia przeglądanie i wymiarowanie projektów na urządzeniu mobilnym, wprowadzanie podstawowych poprawek, synchronizację projektów, komentowanie zmian oraz komunikację między członkami zespołu.

Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni. Pobranie instalatora wymaga zaakceptowania warunków używania programu i licencji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!