AutoPowerOptionsOK AutoPowerOptionsOK 3.71

Strona główna Windows Narzędzia Inne narzędzia
Pob​ierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

AutoPowerOptionsOK to darmowe narzędzie, dzięki któremu będziemy mogli zaoszczędzić nieco pieniędzy na rachunkach za prąd.

Po uruchomieniu programu AutoPowerOptionsOK zobaczymy jego główne okno zawierające następujące opcje: wyłącz monitor, przełącz komputer w stan uśpienia oraz przełącznik opcji automatycznego zasilania. Poszczególne ustawienia można aktywować ręcznie lub zgodnie z wcześniej ustalonymi zasadami (np. po określonej liczbie minut).

Jak już wspomniano powyżej, AutoPowerOptionsOK może również zmieniać tryb zasilania w zależności od tego, czy użytkownik korzysta aktualne z komputera. Do wyboru jest pięć rozmaitych ustawień, które pozwalają oszczędzić wspomnianą już energię elektryczną lub też baterię w laptopie.

AutoPowerOptionsOK przez wyświetla komunikat na ekranie zanim komputer przejdzie w stan uśpienia (czas prezentowania tej informacji także można zdefiniować w opcjach programu). Nie trzeba się więc obawiać, że aplikacja tymczasowo wyłączy urządzenie na przykład w trakcie oglądania filmu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!