r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Autodesk Maya 2017.1

Strona główna Mac Grafika Modelowanie 3D
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Autodesk Maya to jeden z najlepszych i najpotężniejszych programów do modelowania 3D, w którym można tworzyć zarówno sceny statyczne, jak i animacje. Maya nie jest programem łatwym w obsłudze, ale po opanowaniu skomplikowanych narzędzi nie sposób nie docenić jej bogatych możliwości.

Interfejs programu, choć skomplikowany, jest bardzo dobrze zorganizowany, a narzędzia zostały logicznie poukładane. Wśród możliwości programu znajdziemy między innymi świetne narzędzia do symulacji zachowania płynów, adaptacyjnej piany i pęcherzyków powietrza, nieocenione przy renderowaniu środowiska wodnego. Maya ma również możliwość renderowania wysokiej jakości włosów, wełny i futra o wybranych parametrach i naturalnie odkształcających się tkanin.

r   e   k   l   a   m   a

Maya doskonale radzi sobie także z symulacją fizyki, pozwalając pracować z bryłami sztywnymi i elastycznymi. Przy symulacjach można skorzystać z kształtów prowadzących i efektów proceduralnych. Nie zabrakło efektów cząsteczkowych i możliwości symulowania zjawisk atmosferycznych.

Narzędzia do animacji w Autodesk Maya pozwalają tworzyć naturalnie wyglądające i poruszające się postacie oraz odkształcenia, które są bliskie oryginalnej geometrii brył i przez to bardziej realistyczne. Przy modelowaniu można skorzystać z intuicyjnych narzędzi i algorytmów optymalizacji topologii siatek. Przy nakładaniu tekstur można wykorzystać zarówno z map, jak i możliwości ręcznego malowania.

Maya w wersji próbnej działa przez 30 dni. Autodesk udostępnia też darmową wersję edukacyjną programu dla studentów i szkół.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.