Autorun Organizer Autorun Organizer 5.0

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia systemowe
Pobie​rz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Autorun Organizer to zaawansowane narzędzie do zarządzania aplikacjami w tzw. autostarcie, czyli takimi, które uruchamiają się samoczynnie wraz ze startem systemu Windows.

Program poza najczęściej spotykanymi opcjami wyłączania lub całkowitego usuwania komponentów z autostartu oferuje użytkownikowi możliwość tymczasowej dezaktywacji lub opóźnionego o 30 sekund uruchomienia wybranych komponentów. Dostarcza on wielu szczegółowych informacji o pozycjach w autostracie i dodatkowo pozwala wygodnie uzyskać dostęp do właściwości pliku odpowiedzialnego za dany składnik, lokalizacji wpisu w autostarcie lub lokalizacji pliku na dysku twardym.

Wśród korzyści korzystania z Autorun Organizer wymienić należy możliwość przyspieszenia startu systemu Windows, a także usunięcia z autostartu potencjalnie niebezpiecznych komponentów. Narzędzie wyświetla dla każdego ze składników statystyki operacji, jakie wykonali na nich inni użytkownicy oraz daje dostęp do raportów z usługi VirustTotal.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!