r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Avast Battery Saver

Strona główna Android Narzędzia Bateria i zarządzanie energią

Avast Battery Saver ma pomóc w wydłużeniu czasu pracy urządzenia na jednym ładowaniu. Posiada inteligentne profile, które potrafią aktywować się w zależności od lokalizacji użytkownika czy też pory dnia.

Aplikacja poza optymalizacją pracy urządzenia pozwala śledzić zużycie baterii poprzez poszczególne programy i gry, w tym procesy systemu. Choć nowsze wersje Androida posiadają podobne informacje w ustawieniac, Avast Battery Saver prezentuje więcej danych.

r   e   k   l   a   m   a

To jednak nie dane o zużyciu są najważniejsze w aplikacji, a możliwość optymalizacji pracy telefonu. Przy tego typu programach warto pamiętać, że u osób które same świadomie dbają o baterię ograniczają różne elementy pracy telefonu, efekty optymalizacji będą niewielkie, a nawet żadne. Cały proces polega na odpowiednim dostosowaniu pracy takich elementów systemu jak: podświetlenie ekranu, łączność bezprzewodowa, czas wygaszenia itp.

Elementy te mogą być regulowane automatycznie, wtedy aplikacja potrzebuje czasu aby zebrać informacje o tym jak korzystamy z urządzenia. Profile możemy również konfigurować ręcznie. W zależności od wprowadzonych ograniczeń i poprzednich ustawień, pozwala to zaoszczędzić do 20% energii na jednym ładowaniu. Znajdziemy tu także tryb awaryjny, który drastycznie obniża działające usługi w celu maksymalnej wydłużenia czasu pracy na baterii.

Avast Battery Saver to aplikacja darmowa i na chwilę obecną pozbawiona reklam. Pomaga lepiej zrozumieć, jakie procesy najbardziej obciążają naszą baterię, a także w prosty i zautomatyzowany sposób ograniczyć zużycie energii. To ostatnie rozwiązanie będzie szczególnie przydatne u osób mniej zaawansowanych w edycji ustawień pracy systemu.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Oszczędzanie baterii w Androidzie: śledzenie zużycia i optymalizacja

99
OPROGRAMOWANIE 07.08.2017 | Oskar Ziomek

Kontynuujemy serię porad związanych z oszczędzaniem baterii w smartfonach z Androidem na pokładzie. Po opisaniu metod ograniczania zapotrzebowania na energię dzięki funkcjom samego systemu oraz za pomocą tych dokładanych przez producentów, co przedstawiliśmy w poprzedniej publikacji, dzisiaj podpowiemy jak wyśledzić najbardziej prądożerne programy i wykorzystać dodatkową optymalizację. To kolejny zabieg, dzięki któremu Android powinien nieco ożyć, a naładowany akumulator starczyć na dłużej, szczególnie jeśli korzystamy ze smartfonu od dłuższego czasu. Chociaż wykorzystanie gotowych…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #2 08.10.2017 20:49

ściągnij to i jeszcze to i jeszcze ...... do pupy z tym

macaleks   14 #1 12.09.2015 16:10

Ten produkt Avasta na Androida jest prosty w obsłudze.Pozwala szybko wykazać która aplikacja jest energochłonna.Potrafi optymalizować zużycie energii między innymi przez wyłączanie gdy są zbędne Bluetooth i Wi-Fi.W trakcie ładowania widać ile czasu pozostało do pełnego naładowania baterii.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.