BD Rebuilder 0.61.13

Strona główna Windows Multimedia Obróbka i konwersja wideo
Po​bierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

BD Rebuilder to nieskomplikowane i darmowe narzędzie, służące do wykonywania kopii zapasowych wysokiej jakości materiałów wideo zapisanych na płytach Blu-ray. Potrafi ono stworzyć pełną kopię nośnika, zawierającą wszystkie elementy takie jak menu, dodatkowe sceny itp., a także kompresować wideo przy użyciu kodeku x264(H264 video).

Program stanowi złoty środek dla wszystkich tych, którzy chcieliby np. stworzyć kopię zapasową ulubionego filmu z płyty Blu-ray i wypalić go na nową płytę, ale nie posiadają nagrywarki BD. BD Rebuilder umożliwia nam zgranie całej zawartości wideo oraz jego odpowiednią kompresję, w wyniku której otrzymać możemy plik wynikowy mieszczący się na płycie DVD lub DVD-DL (dwuwarstwowej). Narzędzie oczywiście posłużyć może również do backupu filmów w trybie BD -> BD.

Ponadto w programie nie zabrakło funkcji, dających możliwość usuwania z kopii zbędnych dodatków takich jak obcojęzyczne ścieżki audio, napisy, materiały dodatkowe itp. Wynikiem pracy programu może być plik w formacie AVI, MKV czy MP4. Jeśli dodatkowo zainstalujemy w systemie narzędzie ImgBurn to z poziomu BD Rebuilder będziemy mogli także tworzyć obrazy dysków ISO oraz wypalać nasze kopie na nośniki optyczne.

Uwaga!

  • Do poprawnego działania narzędzia wymagana jest instalacja takich dodatkowych komponentów jak FFDShow, Avisynth oraz AnyDVD.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!