r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

BEAM

Strona główna Windows Gry Platformowe
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

BEAM to sympatyczna, bezpłatna platformówka 2D stawiająca na zręczność i logiczne myślenie. Utrzymana nieco w stylu retro pozycja prezentuje łatwe w opanowaniu zasady i prosty schemat działania lecz nie oznacza to wcale, że jest łatwa do przejścia.

Pokierujemy tu ruchami pewnego jegomościa, którego głównym zadaniem jest dotarcie w jednym kawałku do wyjścia z każdego, nawet najbardziej zagmatwanego układu.

r   e   k   l   a   m   a

Podstawą rozgrywki jest przemierzanie podziemnych labiryntów pokonując przy tym wszelkiego rodzaju przeszkody, blokady i zasadzki. Atutem naszego bohatera jest umiejętność teleportacji w konkretne, wybrane miejsce na planszy z wykorzystaniem luster i teleportów. Musi on jednak uważać na wszędobylskie, niebezpieczne lasery i ruchome platformy.

Wraz z trwaniem rozgrywki poziom trudności wzrasta, wyzwania stają się coraz bardziej skomplikowane, a w każdym kolejnym układzie czekają coraz bardziej karkołomne zadania.

Projekt cechuje się oszczędną, ale zarazem robiącą dobre wrażenie oprawą graficzną. Stanowi on dobre połączenie gry logicznej, platformowej i zręcznościowej prezentując jednocześnie wiele ciekawych aspektów typowych dla wymienionych gatunków.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

BEAM na weekend – może nie labirynt śmierci, ale i tak jest niebezpiecznie

3
ROZRYWKA 14.01.2017 | Rafał Szramowiat

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy BEAM – sympatyczną, bezpłatną platformówkę 2D stawiającą na zręczność i logiczne myślenie. Utrzymana nieco w stylu retro pozycja prezentuje łatwe w opanowaniu zasady i prosty schemat działania – lecz nie oznacza to wcale, że jest łatwa do przejścia. Pokierujemy tu ruchami pewnego jegomościa, którego głównym zadaniem jest dotarcie w jednym kawałku do wyjścia z każdego, nawet najbardziej zagmatwanego układu. Podstawą rozgrywki jest przemierzanie podziemnych labiryntów pokonując przy tym wszelkiego rodzaju przeszkody, blokady i zasadzki…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.