Bad Ad Johnny

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program

Bad Ad Johnny to kolejny bloker internetowych reklam do Google Chrome. Ponadto blokuje on moduły śledzące i malware. Rozszerzenie ma na celu zablokowanie absolutnie wszystkiego, co może przeszkadzać podczas przeglądania Internetu. Nie ma mowy o żadnych akceptowalnych reklamach. Twórca wspomina, że nie dogaduje się z wybranymi dostawcami reklam, by w zamian za pieniądze, dopuścić wybrane reklamy.

Po zainstalowaniu rozszerzenia, na pasku Google Chrome pojawia się ikonka Bad Ad Johnny. Po wejściu na stronę. otrzymujemy informację ile elementów zostało zablokowanych. Bardziej szczegółowe dane otrzymamy po kliknięciu na ikonę, wówczas informacje o zablokowanych elemetnach podzielone są na trzy kategorie – reklamy, malware i trackery.

Dodatek możemy w każdej chwili wyłączyć dla wszystkich stron lub dla tych wybranych. Ponadto możemy ustalać własne filtry, a także wybrać jakie dodatkowe elementy na stronie mają być blokowane. Ta ostatnia opcja jest banalnie prosta w obsłudze, po wybraniu Targeted Elements, po prostu klikamy na dany obszar na stronie, który od tej pory będzie blokowany.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Na razie rzeczywiście skuteczny
Na niektórych stronach zamóla do kosmosu
ocena użytkownika
03.02.2017 14:53

Program dosyć skuteczny jeżeli chodzi o reklamy, chodź niestety zamula na niektórych stronach, niepokoją mnie jedynie wymaganie jeżeli chodzi o dostęp programu do ustawień użytkownika chodź rozumie że jest cena za skuteczność działania programu. Dobrze jednak by było gdyby instalator o tym komunikował, reszta ok pozdrawiam