r   e   k   l   a   m   a
reklama

Bad Piggies ma zadatki na największy hit Rovio

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Wydawało się, że trudno będzie przebić pod względem popularności Angry Birds, a jednak grze Bad Piggies się to „wstępnie” udało — to obecnie najlepszy debiut w App Store, jeżeli o propozycje firmy Rovio chodzi. Producent pochwalił się, że trafił on w Stanach Zjednoczonych na samiutki szczyt listy aplikacji rozrywkowych dla urządzeń pod kontrolą systemu iOS w przeciągu niecałych 4 godzin od cyfrowej premiery tytułu 27 września.

Oczywiście wyśmienitego wyniku się spodziewano, w końcu to trzeci w tym roku projekt Rovio, który już pierwszego dnia sięgnął po koronę — po Amazing Alex i Angry Birds Space. Twórcy liczą niemniej naturalnie na stałe zainteresowanie projektem, a to poprzez jego regularne, bezpłatne aktualizowanie. W przeciągu najbliższych kilku tygodni powinniśmy otrzymać pierwsze z wielu planowanych na nadchodzące miesiące rozszerzeń.

© dobreprogramy
reklama
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieTest najlepszych telewizorów na Mundial