r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Bank Pekao 4.8.3

Strona główna iOS Dom Bankowość i inwestycje

Oficjalna aplikacja Bank Pekao zapewnia klientom dostęp do najważniejszych elementów konta z poziomu urządzeń z systemem iOS. Pozwala na przeglądanie rachunków, czy też wykonywanie przelewów. .

Z poziomu ekranu głównego bez potrzeby logowania możemy zapoznać się z kursami walut, aktualnościami, informacjami giełdowymi, ważnymi adresami i telefonami czy też danymi odnośnie rozmieszczenia placówek i bankomatów. Aplikacja posiada także rozbudowany i dobrze opisany tryb demo. Dzięki niemu możemy bezstresowo sprawdzić działanie różnych opcji programu, a także jego możliwości.

r   e   k   l   a   m   a

Po zalogowaniu się na nasze konto otrzymujemy dostęp do szczegółowych informacji o naszych rachunkach, kartach, kredytach, lokatach czy też inwestycjach. Interfejs jest bardzo nietypowy i wymaga dłuższej chwili, aby się z nim zaprzyjaźnić i w pełni zrozumieć. Jego autorzy chyba zbyt mocno chcieli stworzyć coś unikatowego. Dodatkowo nie pasuje do nowego, płaskiego interfejsu iOS. Na szczęście oferowane z poziomu aplikacji informacje są bardzo szczegółowe. Znajdziemy tu nawet dostęp do szybkiego kontaktu z naszym osobistym doradcą wraz z jego danymi czy też możliwość założenia lokaty.

Wśród wad należy wspomnieć o braku możliwości szybkiego sprawdzenia stanu konta bez potrzeby dodatkowego logowania, a także interfejsu dopasowanego do urządzeń z większymi ekranami i rozdzielczością w tym iPadów. Aplikacja BANK PEKAO dostępna jest za darmo.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.