Bankrut 1.6 SE3

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz​ program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Bankrut służy do kontroli ilości i kosztów połączeń modemowych. Nie wymaga konfiguracji portu modemu, wymaga korzystania z Dial-Up Networking (standardowe rozwiązanie w systemie Windows). Programik ma wbudowane informacje o taryfach obowiązujących w polskich sieciach telefonicznych i odpowiednio ustala wartość impulsów - można jednak ceny zdefiniować indywidualnie. Obsługuje taryfy nocne, dzienne i weekendowe, pozwala na określenie ilości sekund jakie ma doliczać jako czas negocjacji modemu z serwerem.

Umożliwia określenie autorozłączenia, także na x sekund przed upływem wybranego impulsu. Automatycznie wykrywa połączenia, w których modem nie otrzymał odpowiedzi od serwera. Sporządza bilingi, podaje ilości pobranych i wysłanych danych, a także generuje statystyki w postaci wykresów słupkowych i liniowych. Ma bardzo prosty interfejs, pracuje w tle bez wpływu na prędkość systemu, posiada zabezpieczenie przed zawieszeniem systemu podczas gdy połączenie jest aktywne. Zajmuje minimalną ilość powierzchni dyskowej.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!