r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

BatteryMon 2.1.1009

Strona główna Windows Narzędzia Inne narzędzia
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

BatteryMon to niewielkie oprogramowanie do monitorowania stanu zużycia baterii w komputerach przenośnych oraz zasilaczach awaryjnych UPS. Aplikacja jest niezwykle przydatna dla użytkowników korzystających z laptopów i netbooków, a także dla tych którzy posiadają dodatkowe urządzenie zasilające komputer stacjonarny.

Program wyświetla dokładny stan zużycia baterii w czasie rzeczywistym, co pozwala sprawdzić czy dane urządzenie działa prawidłowo. BatteryMon w formie graficznego wykresu prezentuje stopień wskaźnika rozładowania lub ładowania baterii, a także wyświetla szczegółowe informacje w momencie wykrycia problemów z urządzeniem.

Oprócz tego aplikacja identyfikuje baterię podając jej pełną nazwę, status, temperaturę, numer identyfikacyjny, wartości napięć oraz wiele innych niezbędnych parametrów. BatteryMon przeprowadza dokładną analizę stanu baterii i zasilacza UPC, a następnie mierzy wydajność urządzenia i ustala punkt krytyczny.

Program posiada dodatkowe tryby testowania, za pomocą których możemy sprawdzić pobór mocy urządzenia w zależności od obciążenia systemu i całego komputera. Nie zabrakło w nim również wbudowanego paska wyświetlającego aktualny stan baterii i specjalnej funkcji do tworzenia raportów ze wszystkich wykonywanych czynności w programie.

Uwaga!

  • BatteryMon dostępny jest w wersji testowej i pozwala na 30 dni darmowego użytkowania.
© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Test przeglądarek – która jest najbardziej energooszczędna?

104
03.07.2017  •  Oskar Ziomek

Producenci przeglądarek przy okazji premier kolejnych wersji swoich programów prześcigają się w zapewnieniach, która aplikacja jest szybsza, używa mniej pamięci operacyjnej, a ostatnio także, która jest najbardziej energooszczędna. Zamiast polegać wyłącznie na ich deklaracjach w tej ostatniej kwestii, postanowiliśmy przyjrzeć się jej sami. Czy na najdłuższe surfowanie po Sieci na akumulatorze laptopa pozwoli Chrome 59, Firefox 54, Opera 46, Edge 40 czy też Vivaldi 1.10? Zamiast jednak przeprowadzać test w laboratoryjnych warunkach na wartym fortunę sprzęcie wprost ze sklepu, postanowiliśmy…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #1 25.07.2012 21:09

nie mogę rozpakować tego programu jest błąd 2
jak to uaktywnić

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.