Battle of Warships: Naval Blitz Battle of Warships: Naval Blitz 1.72.12

Strona główna Android Gry Akcja i strzelanki
Pobierz program
lub zeskanuj:

Battle of Warships: Naval Blitz to darmowa strzelanka sieciowa z okrętami w roli głównej. Może się ona spodobać fanom World of Warships (PC), World of Warships: Legends (Xbox One, PlayStation 4) oraz World of Warships: Blitz (iOS, Android).

Jak wygląda rozgrywka?

Naszym zadaniem jest oczywiście zniszczenie wrogich jednostek poprzez umiejętne wykorzystanie posiadanych okrętów oraz innych maszyn. Battle of Warships: Naval Blitz umożliwia bowiem nie tylko sterowanie wiernie odwzorowanymi pancernikami z okresu I i II wojny światowej (autorzy przygotowali ponad 20 unikatowych modeli), ale pozwala także na skorzystanie ze wsparcia lotniczego i nie tylko.

Odblokowywanie i modyfikowanie okrętów

Każdy statek w grze Battle of Warships: Naval Blitz można ulepszać za sprawą nowych rodzajów broni zwiększających możliwości bojowe poszczególnych maszyn. Z czasem wyposażymy je między innymi w rakiety i torpedy, dzięki którym szybciej rozprawimy się z przeciwnikami. Warto o tym pomyśleć zawczasu, bowiem w opisywanym tytule występują zmienne warunki pogodowe. Bitwy rozgrywają się przy sprzyjającej aurze, podczas zachodu słońca, w deszczu oraz w śniegu.

Różne opcje zabawy

Battle of Warships: Naval Blitz oferuje wyłącznie tryb multiplayer z opcją rywalizacji i współpracy, dlatego też do działania wymagane jest stałe połączenie z internetem.

Free-to-play

Za ściągnięcie Battle of Warships: Naval Blitz nie są pobierane żadne opłaty. Ta darmowa produkcja zawiera jednak reklamy oraz pozwala na kupowanie dodatkowej zawartości za prawdziwe pieniądze (mikropłatności).

Battle of Warships: Naval Blitz – najważniejsze cechy:

  • strzelanka z okrętami dla fanów World of Warships
  • ponad 20 wiernie odwzorowanych maszyn z okresu I i II wojny światowej
  • bardzo prosty system sterowania
  • multiplayer oparty na rywalizacji i współpracy
  • za darmo (zawiera reklamy i mikropłatności)
  • trójwymiarowa, szczegółowa oprawa graficzna

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!