r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

BeamUp – zakupy i rozliczenia będą proste jak pisanie do znajomych

Strona główna AktualnościOPROGRAMOWANIE

Lada moment udostępniona zostanie aplikacja, która może zrewolucjonizować to, jak rozliczamy się ze znajomymi. BeamUp Payments S.A. przygotował dla nas aplikację BeamUp, która łączy platformę do dzielenia kosztów i rozliczania się w grupie z ciekawymi ofertami partnerów. Są to między innymi Eventim, Player.pl, Showmax czy Storytel.

BeamUp ma ambicję zrewolucjonizować rynek płatności mobilnych i uprościć codzienne aktywności, których nieodłącznym elementem jest dzielenie się kosztami bądź rozliczanie wspólnych wydatków. Przy okazji startup chce pomóc nam zorganizować sobie czas ze znajomymi i zachęcić do wychodzenia z domu, co na pewno nie zaszkodzi. W międzyczasie będzie można poprosić znajomych o zwrot części kosztów, podając tylko numer telefonu lub adres e-mail.

Sercem aplikacji jest bezpieczne i bezpłatne dokonywanie rozliczeń między wieloma osobami w czasie rzeczywistym. O bezpieczeństwo zadbają takie mechanizmy, jak sprawdzanie zaufanych urządzeń, monitoring transakcji i analizy behawioralne, pozwalające wykryć nietypowe zachowania. Jeśli na smartfonie będzie to możliwe, do autoryzacji płatności wystarczy odcisk palca.

r   e   k   l   a   m   a

Aplikacje dla Androida i iOS-a będzie można sprawdzić bez zakładania konta, ale do wykonywania transakcji będzie już potrzebne logowanie. Do BeamUp można będzie podłączyć kartę płatniczą albo zasilić rachunek z góry zwykłym przelewem bankowym. BeamUp umożliwi nam płacenie za zakupy, przelewanie pieniędzy innym użytkownikom, wysyłanie prośby o zwrot i aktywację usług abonamentowych, także z podziałem kosztów, w jednym miejscu, z minimalną liczbą kroków do wykonania. Wszystkie transakcje będą wykonywane natychmiast i bez opłat.

W planach jest też wygodne opłacanie abonamentów, bez logowania się na każde konto osobno i zatwierdzania płatności w różnych miejscach. Rozwijana będzie też sieć partnerów.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.