BeamUp – zakupy i rozliczenia będą proste jak pisanie do znajomych

Strona główna Aktualności

O autorze

Lada moment udostępniona zostanie aplikacja, która może zrewolucjonizować to, jak rozliczamy się ze znajomymi. BeamUp Payments S.A. przygotował dla nas aplikację BeamUp, która łączy platformę do dzielenia kosztów i rozliczania się w grupie z ciekawymi ofertami partnerów. Są to między innymi Eventim, Player.pl, Showmax czy Storytel.

BeamUp ma ambicję zrewolucjonizować rynek płatności mobilnych i uprościć codzienne aktywności, których nieodłącznym elementem jest dzielenie się kosztami bądź rozliczanie wspólnych wydatków. Przy okazji startup chce pomóc nam zorganizować sobie czas ze znajomymi i zachęcić do wychodzenia z domu, co na pewno nie zaszkodzi. W międzyczasie będzie można poprosić znajomych o zwrot części kosztów, podając tylko numer telefonu lub adres e-mail.

Sercem aplikacji jest bezpieczne i bezpłatne dokonywanie rozliczeń między wieloma osobami w czasie rzeczywistym. O bezpieczeństwo zadbają takie mechanizmy, jak sprawdzanie zaufanych urządzeń, monitoring transakcji i analizy behawioralne, pozwalające wykryć nietypowe zachowania. Jeśli na smartfonie będzie to możliwe, do autoryzacji płatności wystarczy odcisk palca.

Aplikacje dla Androida i iOS-a będzie można sprawdzić bez zakładania konta, ale do wykonywania transakcji będzie już potrzebne logowanie. Do BeamUp można będzie podłączyć kartę płatniczą albo zasilić rachunek z góry zwykłym przelewem bankowym. BeamUp umożliwi nam płacenie za zakupy, przelewanie pieniędzy innym użytkownikom, wysyłanie prośby o zwrot i aktywację usług abonamentowych, także z podziałem kosztów, w jednym miejscu, z minimalną liczbą kroków do wykonania. Wszystkie transakcje będą wykonywane natychmiast i bez opłat.

W planach jest też wygodne opłacanie abonamentów, bez logowania się na każde konto osobno i zatwierdzania płatności w różnych miejscach. Rozwijana będzie też sieć partnerów.

© dobreprogramy