r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Bear 1.4.1

Strona główna iOS Biuro i firma Edytory tekstu

Bear to mobilna wersja rozbudowanego notatnika przeznaczony na macOS-a. Oferuje on wiele funkcji formatowania tekstu i świetnie sprawdzi się w roli edytora tekstu dla mniej wymagających użytkowników.

Po uruchomieniu aplikacji użytkownik stanowi pełną listę notatek – dostępna jest także wyszukiwarka, możliwość przypinania wybranych treści na szczycie listy oraz organizacja ich za pomocą hasztagów. Po kliknięciu na którąś z notatek, przejść można do jej edycji. Samo formatowanie tekstu powinno zaspokoić najpopularniejsze potrzeby – możliwe jest między innymi tworzenie hierarchicznych nagłówków, użycie kursywy czy pogrubienie, stworzenie listy numerowanej i punktowanej, a także osadzenie cytatu, hiperłącza oraz obrazka.

r   e   k   l   a   m   a

Bear umożliwia także wygodny pogląd metadanych, między innymi daty i autora ostatniej edycji, liczby znaków i słów oraz orientacyjny czas, jaki poświęcić trzeba na zapoznanie się z notatką. Możliwe jest także przesłanie notatki mailem, za pomocą komunikatorów czy serwisów społecznościowych. W wersji darmowej programu możliwy jest eksport notatki jedynie do formatu TXT i MD, niemożliwa jest także synchronizacja danych z wersją edytora przeznaczoną na macOS-a oraz zmiana schematu kolorystycznego interfejsu.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

iOS: 7 najlepszych aplikacji 2017 roku na iPhone'a i iPada

31
OPROGRAMOWANIE 08.06.2017 | Jan Mentel

Konferencja WWDC co roku jest dobrą okazją do tego, żeby docenić najbardziej kreatywnych twórców aplikacji oraz gier – my przygotowaliśmy listę tych pierwszych. W tym roku nagrodą Apple Design Awards wyróżniono 7 aplikacji na iOS-a. Lake: De-Stress Therapy with Art Coloring Pages Lake, czyli aplikacja do kolorowania obrazków, która pozwala na chwilę odstresowania. Do dyspozycji dostajemy prace artystów tworzących na Instagramie, które dzięki 5-częściowym zestawie do malowania oraz palecie z 245 odcieniami możemy rozerwać się, dzięki kolorowaniu. Lake powstała z myślą o dorosłych…

Bear wyszedł z fazy beta: rozbudowany notatnik dla Jabłek godny polecenia

15
OPROGRAMOWANIE 07.11.2016 | Maciej Olanicki

Użytkownicy systemów operacyjnych Apple nie mogą narzekać na brak oprogramowania stanowiącego nieskomplikowane edytory tekstu czy wręcz notatniki. Dobrego jednak nigdy za wiele, a taki jest z całą pewnością Bear – nieskomplikowany, ale też posiadający wiele przydatnych funkcji edytor, który opuścił już fazę beta. Program dostępny jest na macOS-a i iOS-a. Bear oferuje najważniejsze możliwości formatowania tekstu, bezproblemowo radzi sobie z hierarchią nagłówków, osadzaniem cytatów, hiperłączami, listami wypunktowanymi i numerowanymi czy importem obrazków. W dodatku w oknie edycji widoczne…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.