r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Bear 1.0.6

Strona główna iOS Biuro i firma Edytory tekstu
Pobierz program w oficjalnym sklepie iTunes
lub zeskanuj:

Bear to mobilna wersja rozbudowanego notatnika przeznaczony na macOS-a. Oferuje on wiele funkcji formatowania tekstu i świetnie sprawdzi się w roli edytora tekstu dla mniej wymagających użytkowników.

Galeria programu

Po uruchomieniu aplikacji użytkownik stanowi pełną listę notatek – dostępna jest także wyszukiwarka, możliwość przypinania wybranych treści na szczycie listy oraz organizacja ich za pomocą hasztagów. Po kliknięciu na którąś z notatek, przejść można do jej edycji. Samo formatowanie tekstu powinno zaspokoić najpopularniejsze potrzeby – możliwe jest między innymi tworzenie hierarchicznych nagłówków, użycie kursywy czy pogrubienie, stworzenie listy numerowanej i punktowanej, a także osadzenie cytatu, hiperłącza oraz obrazka.

Bear umożliwia także wygodny pogląd metadanych, między innymi daty i autora ostatniej edycji, liczby znaków i słów oraz orientacyjny czas, jaki poświęcić trzeba na zapoznanie się z notatką. Możliwe jest także przesłanie notatki mailem, za pomocą komunikatorów czy serwisów społecznościowych. W wersji darmowej programu możliwy jest eksport notatki jedynie do formatu TXT i MD, niemożliwa jest także synchronizacja danych z wersją edytora przeznaczoną na macOS-a oraz zmiana schematu kolorystycznego interfejsu.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Bear wyszedł z fazy beta: rozbudowany notatnik dla Jabłek godny polecenia

15
OPROGRAMOWANIE 07.11.2016 | Maciej Olanicki (b.munro)

Użytkownicy systemów operacyjnych Apple nie mogą narzekać na brak oprogramowania stanowiącego nieskomplikowane edytory tekstu czy wręcz notatniki. Dobrego jednak nigdy za wiele, a taki jest z całą pewnością Bear – nieskomplikowany, ale też posiadający wiele przydatnych funkcji edytor, który opuścił już fazę beta. Program dostępny jest na macOS-a i iOS-a. Bear oferuje najważniejsze możliwości formatowania tekstu, bezproblemowo radzi sobie z hierarchią nagłówków, osadzaniem cytatów, hiperłączami, listami wypunktowanymi i numerowanymi czy importem obrazków. W dodatku w oknie edycji widoczne…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.