r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Będzie przenośne Age of Empires, ale nie takie, jakie pamiętamy

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Kiedy w 2009 roku zamknięto Ensemble Studios, fani marki Age of Empires zakopali w ogródkach nadzieje na czwartą oraz piąta odsłonę strategicznej serii. Jako że reedycje HD są ostatnimi czasy bardzo modne, Microsoft niedawno tylko sięgnął do szafy, aby drugą część wydać w odświeżonej oprawie. Wraz ze wzrostem popularności tabletów i mocnych smartfonów zapowiedziano też powrót marki w wersji na urządzenia przenośne, rozbudzając nadzieje na (prze)znośną konwersję klasycznej produkcji. Niestety — Japończycy przygotowują nowe Free-2-Play.

KLab Inc. rodem z Kraju Kwitnącej Wiśni nabyło od Microsoftu licencję na dzieła tworzone z myślą o sprzętach pod kontrolą systemów iOS oraz Android, a w przyszłości także Windows Phone. Pierwsza gra pojawić się ma jeszcze w tym roku fiskalnym, więc pojawiły się hipotezy, że chodzi o prosty port Age of Empires Online. Ponoć w niedługim czasie doczekać mielibyśmy się do tego kieszonkowych odsłon innych nieco przykurzonych serii, również tych z Xboksów, lecz na chwilę obecną sztab z Redmond zwyczajnie wyjaśnia, że nie ma nic więcej w temacie do dodania.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.