Bike Gears Free - Bike Gear Calculator free, Cycling Gear Calculator Free Bike Gears Free - Bike Gear Calculator free, Cycling Gear Calculator Free

Strona główna iOS Zdrowie i aktywność Aplikacje dla biegaczy i rowerzystów
Pobierz program
lub zeskanuj:

Bike Gears Free to aplikacja, dzięki której można podrasować parametry techniczne roweru (np. wybierając odpowiednie zębatki), co sprawi, że poprawimy prędkość jazdy.

Każdy zapalony rowerzysta wie, jak ważne jest odpowiednie dopasowanie wszystkich części w rowerze, ich konserwacja, wymiany... Także samodzielne dokładanie części, a wcześniej ich wyszukiwanie i wybór to zajęcie dostarczające dużo frajdy, ale też odpowiedzialne. W końcu jazda na rowerze z dużą prędkością wymaga, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik.

W tym zadaniu może pomóc aplikacja Bike Gears, przeznaczona na iPhone'y oraz iPady. Znajdziemy w niej informacje m.in. o ponad 200 rodzajach kół rowerowych, informacje o kołach zębatych i przerzutkach. Wszystko to możemy dopasować tak, aby uzyskać informacje o prędkości, którą pozwolą osiągać części roweru o określonych parametrach. Aplikacja poinformuje też, jaki dystans pokonamy na jednym obrocie wybranej opony. To wszystko sprawia, że Bike Gears Free można określić mianem aplikacji do tuningowania rowerów.

Szczegółowe informacje o możliwościach aplikacji Bike Gear Free są dostępne na tej stronie internetowej.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!