Bike Gears Free - Bike Gear Calculator free, Cycling Gear Calculator Free

Strona główna iOS Zdrowie i aktywność Aplikacje dla biegaczy i rowerzystów
Pobierz program
lub zeskanuj:

Bike Gears Free to aplikacja, dzięki której można podrasować parametry techniczne roweru (np. wybierając odpowiednie zębatki), co sprawi, że poprawimy prędkość jazdy.

Każdy zapalony rowerzysta wie, jak ważne jest odpowiednie dopasowanie wszystkich części w rowerze, ich konserwacja, wymiany... Także samodzielne dokładanie części, a wcześniej ich wyszukiwanie i wybór to zajęcie dostarczające dużo frajdy, ale też odpowiedzialne. W końcu jazda na rowerze z dużą prędkością wymaga, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik.

W tym zadaniu może pomóc aplikacja Bike Gears, przeznaczona na iPhone'y oraz iPady. Znajdziemy w niej informacje m.in. o ponad 200 rodzajach kół rowerowych, informacje o kołach zębatych i przerzutkach. Wszystko to możemy dopasować tak, aby uzyskać informacje o prędkości, którą pozwolą osiągać części roweru o określonych parametrach. Aplikacja poinformuje też, jaki dystans pokonamy na jednym obrocie wybranej opony. To wszystko sprawia, że Bike Gears Free można określić mianem aplikacji do tuningowania rowerów.

Szczegółowe informacje o możliwościach aplikacji Bike Gear Free są dostępne na tej stronie internetowej.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Dobre programy na rower cz. 1: przygotuj się do sezonu

100
03.03.2016  •  Anna Rymsza

Sezon rowerowy zbliża się nieubłaganie, więc pora wyciągnąć z piwnicy swój jednoślad (albo kupić nowy) i przygotować się do jazdy. W pierwszym odcinku cyklu artykułów chcę Wam zaprezentować kilka aplikacji i stron, które pomogą wyszykować sprzęt i ciało do kolejnego sezonu. Dla wielu może to być pierwsza przygoda z rowerem od lat. Napraw rower (jeśli nie masz, to kup) Dla tych, którzy zamierzają dopiero kupić rower, bardzo ważny jest jego typ i rozmiar – przede wszystkim ramy, ale warto zwrócić też uwagę na kierownicę i korby. By dobrze dobrać rozmiar, trzeba już wiedzieć jakiego typu rower…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieRecenzja Xiaomi Mi Mix 2S. Naprawdę świetnie, ale jeszcze bez perfekcji