Billiard Masters na weekend

Strona główna Aktualności

O autorze

W ramach cotygodniowej, weekendowej rozrywki proponujemy grę Billiard Masters - zabawę przy wirtualnym stole bilardowym.

Gra umożliwia rozegranie zarówno meczu snookera jak i partii bilarda z użyciem trzech, ośmiu czy dziewięciu bil. Dostępna jest również opcja gry na zasadach 14/1. Gracz przed spotkaniem może wybrać jedną z czterech przygotowanych przez twórców miejscówek, a także dobrać jeden z kilku dostępnych stołów. Warto wspomnieć, że do wyboru mamy również stoły o niestandardowych kształtach.

Mniej zaznajomionym z tą dyscypliną sportową oddano do dyspozycji tryb treningowy, zaś biegłym już w sztuce wbijania bil do łuzy kontrolę nad takimi parametrami jak wielkość bil czy chociażby stopień "wyślizgania" zielonego sukna (szorstkość powierzchni, siła tarcia). Gdyby znudziła nam się rywalizacja z komputerem, to przed ekran monitora możemy zaprosić znajomego i grać na zmianę. Niewątpliwym atutem gry są jej niskie wymagania sprzętowe.

Grę Billiard Masters można pobrać w dziale: PO GODZINACH -> Gry -> Sportowe

Natomiast wszystkich zainteresowanych kolejnymi przygodami vortalowego "bohatera", zapraszamy do działu Tydzień z Piratem ;-).

Zapraszamy do zabawy.

© dobreprogramy