Zapraszamy na finał Intel Extreme Masters w Katowicach, ponownie rozdajemy bilety

Zapraszamy na finał Intel Extreme Masters w Katowicach, ponownie rozdajemy bilety

13.02.2015 14:25, aktual.: 20.02.2015 09:55

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Sukces poprzednich imprez z cyklu Intel Extreme Masters w Katowicach zagwarantował, że kolejne światowe finały mistrzostw odbywać się będą w Polsce jeszcze długo. Równo miesiąc dzieli fanów sportów elektronicznych oraz nowinek technicznych od kolejnej już możliwości udziału w tym niesamowitym wydarzeniu. Mamy dla Was bilety wczesnego wstępu, ponieważ oczywiście dobreprogramy po raz kolejny patronują przedsięwzięciu.[img=iem]

Lekko nieoficjalnie, bo od dnia dla mediów, IEM rozpocznie się w tym roku co prawda 12 marca, ale dopiero w dniach 13-15 marca hale otworzą się na wszystkich chętnych. Gdyby ktoś chciał jednak obejrzeć stoiska jeszcze zanim wyleje się na nie tłum, ma taką odpłatną możliwość. Bilet na pierwszy tzw. business and media day to koszt 100 złotych, chyba że zdecydujecie się na pakiet fanatyka za 450 złotych, upoważniający do wejścia poza kolejką na wszystkie dni imprezy i gwarantujący też zestaw prezentów. Wejście na dni otwarte jest standardowo bezpłatne, lecz tak jak dotąd, istnieje opcja kupienia sobie i tutaj biletu, by mieć pewność, że wkroczy się na obiekt bezstresowo. Karnet wczesnego dostępu na 3 dni to wydatek rzędu 130 złotych, za jednodniowy bilet dacie zaś 50. Jeżeli weźmiecie udział w naszej akcji, bilet na wybrany dzień możecie pozyskać bezpłatnie.

Jak starać się o wejściówkę? Dla przejrzystości przedstawiamy sprawę w punktach:Rozdajemy 25 kodów uprawniających do odebrania 1-dniowego e-biletu na finał Intel Extreme Masters 2015 w Katowicach. Kody ważne są do 28 lutego. Kody rozlosujemy pośród tych zarejestrowanych i zalogowanych czytelników, którzy w komentarzu wyrażą chęć pojawienia się na IEM 2015 w Spodku i krótko uzasadnią, dlaczego wybierają się na finał.Akcja jest weekendowa, trwa od 13 do 15 lutego. 16 lutego zwycięzcy powinni znaleźć kody na bilety w zakładce z licencjami w swoich profilach na dobrychprogramach.

Jak potem zrealizować kod?

  • Należy wejść na stronę http://bit.ly/IEM_ticketpro(http://bit.ly/IEM_ticketpro) (Ticketpro) i wybrać dzień, na który chce się otrzymać bilet (bilety z adnotacją Kody promocyjne na poszczególne dni).
  • Wpisać swój login i hasło w systemie Ticketpro oraz otrzymany kod i kliknąć OK.
  • Wpisać liczbę miejsc 1, kliknąć DALEJ, DO PŁATNOŚCI, UŻYJ E-COUPON.
  • Wprowadzić ponownie otrzymany kod, kliknąć UŻYJ E-COUPON, a następnie GOTOWE.
  • Pozostanie kliknąć DALEJ, w podsumowaniu zamówienia DALEJ, potem POBIERZ E-TICKET, wybrać E-TICKET i kliknąć POBIERZ.
  • Pobrany e-bilet należy wydrukować i okazać przy bramie.

Tegoroczny finał IEM to jeszcze większa powierzchnia wystawiennicza i więcej atrakcji. Fanów świata elektronicznej rozgrywki przyciągną przede wszystkim zmagania żeńskich drużyn CS:GO, turnieje na scenach głównych, gdzie gracze z całego globu rywalizować będą w StarCrafta II, League of Legends i Counter-Strike: Global Offensive (zręczni rodacy bronią tytułu mistrzów), oraz stoiska wystawców do odwiedzenia w Spodku. To rzecz jasna jednak nie wszystko, bo na 8 tysiącach metrów kwadratowych przyległego Międzynarodowego Centrum Kongresowego odbywać się będą również targi rozrywki elektronicznej Intel ESL Expo Katowice. Organizatorzy wychodzą naprzeciw uwagom fanów, którzy rządni byli nowinek technologicznych. Zapoznają się z nimi dobrze przez trzy dni, od piątku do niedzieli. Nie zabraknie też naturalnie m.in. konkursu cosplay.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (204)