reklama

Bing Wiadomości już umożliwia dodanie własnych kanałów RSS

Strona główna Aktualności

O autorze

Kobieta o wielu talentach, użytkowniczka OS X kochająca fotografię, kuchnię wschodnią, ciężką muzykę i poprawną polszczyznę.

Kanały RSS za sprawą zapowiedzi zamknięcia Google Readera stały się gorącym tematem, warto więc wspomnieć o niepozornej zmianie w jednej z aplikacji Microsoftu dla Windows 8 i RT.

Do Bing Wiadomości (Bing News) wraz z ostatnią aktualizacją trafiła możliwość dodania własnych kanałów RSS — wystarczy skopiować odnośnik i wkleić go w aplikacji. Własny kanał z poziomu widoku wszystkich artykułów można przypiąć do ekranu startowego.

Microsoft zaktualizował także inne swoje aplikacje. W Polsce nie ze wszystkiego skorzystamy, ale do aplikacji Finanse dołączone zostały nowe narzędzia, jak kalkulator emerytury czy kredytowy. W Mapach poprawione zostało wyszukiwanie obiektów w pobliżu, w ustawieniach można również zaznaczyć możliwość automatycznego pokazywania terenu „z lotu ptaka” oraz śledzenia położenia użytkownika.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić