r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Bing Wiadomości już umożliwia dodanie własnych kanałów RSS

Strona główna Aktualności

Kanały RSS za sprawą zapowiedzi zamknięcia Google Readera stały się gorącym tematem, warto więc wspomnieć o niepozornej zmianie w jednej z aplikacji Microsoftu dla Windows 8 i RT.

Do Bing Wiadomości (Bing News) wraz z ostatnią aktualizacją trafiła możliwość dodania własnych kanałów RSS — wystarczy skopiować odnośnik i wkleić go w aplikacji. Własny kanał z poziomu widoku wszystkich artykułów można przypiąć do ekranu startowego.

Microsoft zaktualizował także inne swoje aplikacje. W Polsce nie ze wszystkiego skorzystamy, ale do aplikacji Finanse dołączone zostały nowe narzędzia, jak kalkulator emerytury czy kredytowy. W Mapach poprawione zostało wyszukiwanie obiektów w pobliżu, w ustawieniach można również zaznaczyć możliwość automatycznego pokazywania terenu „z lotu ptaka” oraz śledzenia położenia użytkownika.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.