BitDefender GameSafe do wygrania na Gamikaze

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Zapraszamy do wzięcia udziału w nowym konkursie na Gamikaze, w którym do wygrania są licencje na oprogramowanie GameSafe Anivirus Defense plus Internet Security 2011 firmy BitDefender.

Żeby wziąć udział w konkursie należy do 3 kwietnia 2011 roku zaznaczyć poprawne odpowiedzi na trzy pytania widniejące na stronie konkursowej, a dotyczące nagrody konkursowej - GameSafe Antivirus Defense plus Internet Security 2011, jak też naszego serwisu Gamikaze. Udział w konkursie mogą wziąć wyłącznie zarejestrowani i zalogowani czytelnicy portalu Gamikaze. Osoby, które nie mają konta w portalu muszą się najpierw zarejestrować. Po udzieleniu odpowiedzi otrzymacie wiadomość e-mail potwierdzającą udział w konkursie. Wśród wszystkich osób, które zaznaczą poprawne odpowiedzi rozlosujemy nagrody ufundowane przez firmę BitDefender. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 4 kwietnia 2011 roku.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieSprawdź, czy możesz być astronautą. Ten test oblali nawet najlepsi