Bitdefender Rescue CD

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program

Bitdefender Rescue CD to bezpłatne narzędzie antywirusowe, które bazuje na linuksowej dystrybucji Xubuntu i umożliwia walkę z infekcjami wirusowymi bez konieczności uruchamiania systemu operacyjnego.

Jak już zostało wspomniane Bitdefender Rescue CD bazuje na systemie Linux, który uruchomiony może być bez instalacji z nośnika optycznego lub USB. Zawiera ono przydatne narzędzia diagnostyczne i antywirusowe, które pozwalają skutecznie wykryć, a następnie usunąć z komputera wszelakiego rodzaju wirusy. Dzięki niemu w łatwy sposób zwalczymy szkodniki w przypadkach kiedy zawodzi standardowe oprogramowanie zabezpieczające lub infekcja uniemożliwia uruchomienie środowiska operacyjnego.

Co istotne, Bitdefender Rescue CD wymaga aktywnego połączenia internetowego, które konieczne jest do pobrania aktualnych baz sygnatur wirusów. Narzędzie poza mechanizmami do walki ze szkodnikami oferuje także aplikacje do przeglądania zawartości dysków czy przeglądarkę internetową.

Bitdefender Rescue CD udostępniane jest w formie obrazu dysku ISO, który należy wypalić na płytę CD lub stworzyć na jego bazie bootowalny nośnik USB i uruchomić za jego pomocą komputer.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!